Hotel Belvedere

Dicht bij het strand en het centrum van Salou bevindt zich Hotel Belvedere. Er staat een enthousiast animatieteam klaar om iedereen te vermaken. Er zijn genoeg ontspanningsmogelijkheden. Zo is er een sauna, jacuzzi en een solarium. Ook heb je de mogelijkheid om te gaan fitnessen in de fitnessruimte. Je kunt een potje tafeltennissen, poolen of leuke spellen spelen in de gameroom. Het echte vakantiegevoel krijg je in het zwembad en op de ligbedjes. Terwijl je aan het ontspannen bent kun je genieten van een lekker drankje dat je kunt halen bij de poolbar. Een dagje met de kinderen naar het dichtbijgelegen pretpark PortAventura is een echte aanrader!

Vanaf € 389,00
 
 

Vergelijkbare reizen

El Paso

El Paso
TUI.nl

Ariba Ariba! Ontdek een authentieke haciënda uit het koloniale Mexico met haar prachtige decoratie, spectaculaire tuinen en een ideale sfeer voor gezinnen. In het hotel wordt Mexicaanse muziek gespeeld met in de restaurants heerlijke Mexicaanse gerechten. Voor de variatie kan je natuurlijk ook kiezen uit vele andere gerechten. Doordat je verblijft op basis van All Inclusive kan je zoveel genieten als je wilt. Het mooiste is dat dit niet alleen in het hotel geldt maar ook in het PortAventura park waar je gratis toegang toe hebt! Zo kan je dagen in een van de vele attracties in het park afwisselen met relaxen aan het zwembad, terwijl de kinderen zich vermaken in het piratenschip. En om het helemaal makkelijk te maken biedt het hotel gratis vervoer naar het park.

Vanaf € 728.00 Meer informatie Boek reis

Torre De La Mora

Torre De La Mora
TUI.nl

Terrassencamping Torre de la Mora in Tarragona ligt fraai aan de kust en het uitzicht is vanaf sommige plekken op de camping echt adembenemend. Voeg daarbij een fraai aangelegd zwembadencomplex met comfortabele ligstoelen en een goed restaurant, en de vakantie kan beginnen! De camping wordt door een rustige weg gescheiden; aan de ene kant vindt je de accommodaties, aan de andere kant ligt het grote zwembad, het restaurant, de bar en de sportfaciliteiten zoals het basketbalveld, het voetbalveld en tafeltennistafels. Als je wat meer te weten wilt komen over de omgeving, kun je een bezoekje brengen aan bijvoorbeeld Sitges of Tarragona of aan een klein en nog nauwelijks toeristisch dorpje zoals Torredembara, dat ligt maar een kilometer of 4 verderop. En wil je echt scoren bij de kids, neem ze dan een dag mee naar themapark 'PortAventura'.

Vanaf € 99.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Los Peces

Appartementen Los Peces
DeJongIntra.nl

Zeer centraal gelegen appartementen met airconditioning.

Vanaf € 150.00 Meer informatie Boek reis