Hotel Vil-la Romana
Hotel Vil-la Romana heeft vele faciliteiten voor jong en oud. Het heeft een groot, onregelmatig gevormd zwembad dat omringd is door een zonneterras en een mooi aangelegde tuin met palmbomen. Om je smaakpapillen te prikkelen is er een restaurant met een gevarieerd buffet, een goed mediterraans à la carte restaurant en een snackbar. Voor kinderen is er een kinderzwembad en een mini club waar zowel overdag als 's avonds allerlei uiteenlopende activiteiten worden georganiseerd. Voor volwassenen is er ook een uitgebreid animatieprogramma, maar zijn er ook fijne ontspanningsmogelijkheden zoals een sauna, jacuzzi en de mogelijkheid om een heerlijke massage te boeken.
Vergelijkbare reizen
Villa's Miami Playa
Villa's Miami Playa is het ideale adres voor een relaxte vakantie aan de Costa Dorada. Deze moderne, villa's liggen verspreid over Pino Alto, een residentiële zone van Miami Playa. Ze zijn geschikt voor maximaal acht personen en verschillen qua exterieur en inrichting. Met Sunweb Vakanties ben je hoe dan ook verzekerd van een goede kwaliteit. De afstand naar het centrum en het prachtige, langgerekte 'Playa Cristal'-strand is maximaal 3 kilometer. De omgeving is prachtig en in Miami Playa zit ook nog eens een lange boulevard waar je heerlijk over kunt slenteren. 'Thuisblijven' kan ook: bij de villa's is een zwembad (geen privé-zwembad) met daaromheen een fijn zonneterras. Hier kun je heerlijk genieten van rust, het zonnetje en een lekker koel drankje. Wat een luxe!
| Vanaf € 319.00 | Meer informatie Boek reis |
Oasis Park
Oasis Park in Salou is een fijn hotel met een leuk zwembad, goede buffetten en een gezellige sfeer. Op de stranden van Salou is veel te doen; leuke restaurants, bars en verschillende watersportactiviteiten. Probeer eens een ritje op een bananenboot, waterscooter of ga waterfietsen. Kilometers lang wandelen langs de met palmbomen bezaaide boulevard, een kijkje nemen bij de winkels of heerlijk een cocktail drinken bij één van de leuke strandtenten: in Salou kan het allemaal!
| Vanaf € 143.00 | Meer informatie Boek reis |
Be Live Collection Marien
Dit in koloniale stijl gebouwde hotel beschikt over een prachtig en ruim opgezet zwembadgedeelte en ligt aan het met een Blauwe Vlag bekroonde zandstrand van de Costa Dorada. De sfeer is gezellig en geanimeerd. Voor kinderen zijn er volop faciliteiten zoals een zeer uitgebreide kidsclub met zwembad en speeltuin. Gastvrijheid staat hier hoog in het vaandel.
| Vanaf € 699.00 | Meer informatie Boek reis |

