La Palmeraie
Dit omheinde complex in Provençaalse stijl ligt in Port-Grimaud. Het biedt je twee zwembaden die verwarmd worden in het laagseizoen en waar de kinderen in alle veiligheid kunnen spelen. In de omgeving vind je enkele mooie dorpjes zoals Cogolin, dat bekend staat om zijn ambachtelijke vervaardigde pijpen en rietmondstukken en Grimaud met zijn feodaal kasteel. Binnen enkele minuten loop je het charmante Port-Grimaud binnen, ook wel het Venetië van de Provence genoemd. Daarnaast is de jachthaven en het strand van Saint-Tropez een aanrader voor een bezoek voor zowel overdag als 's avonds.
Vergelijkbare reizen
Clarion Suites
Hotel Clarion Suites ligt op een toplocatie in hartje Cannes. Zwemmen kun je in een van de twee zwembaden of ga naar het wellnesscenter om hier zalig te ontspannen na een goedgevulde dag. Je hoeft maar een paar minuutjes te lopen voordat je een duik kunt nemen in de zee of kunt bakken op het strand. Op loopafstand vind je Rue d'Antibes. Dit is een van de gezelligste winkelstraten in Cannes waar je alle dure merken tegenkomt. Ga ook eens langs de overdekte markt Marche Forville. Op deze markt kan je allerlei verse producten kopen, zoals groente, fruit, vlees, vis en bloemen.
| Vanaf € 363.00 | Meer informatie Boek reis |
Vallée de la Sainte Baume
Vakantiepark La Vallée de la Sainte Baume ligt tussen de wijnvelden in Nans-Les-Pins. De vrijstaande villa's zijn gebouwd in Provençaalse stijl (met of zonder privé-zwembad) en zijn van alle luxe voorzien. Word 's ochtends wakker en geniet van een ontbijtje in je mooie grote tuin met uitzicht, een goed begin van de dag! Drie kwartier rijden en je bent zo in de prachtige plaatsjes Marseille, Cassis en Aix-en-Provence. Breng ook zeker een bezoekje aan de Basliek van St. Maria Magdalena in Saint-Maximin. Je hebt genoeg te doen in deze sfeervolle en schitterende omgeving.
| Vanaf € 315.00 | Meer informatie Boek reis |
Les Bastides des Chaumettes
Het vakantiepark Les Bastides des Chaumettes ligt in de prachtige omgeving rond het dorpje Monteauroux. Het gebied is omringd door olijfbomen, wijnbouw en lavendel. Het dorp ligt op maar 2 kilometer afstand. Ga gezellig op een van de terrasjes zitten rondom het Place du Clos. Op het vakantiepark kun je onder andere zwemmen, jeu de boules spelen en tafeltennissen. Met een half uur rijden ben je in de plaats Grasse, die bekent staat als parfumstad. Hier zijn meer dan genoeg leuke winkeltjes te vinden waar je bijvoorbeeld parfum kunt kopen. De natuurliefhebbers kunnen een bezoekje brengen aan natuurreservaat Fondurane waar 182 soorten vogels zijn waargenomen. In dit gebied kun je mooie wandelingen maken en genieten van de rust.
| Vanaf € 137.00 | Meer informatie Boek reis |
