Parc Oasis

De mooie vrijstaande bungalows in vakantiepark Parc Oasis zijn gelegen in Gassin. Het vakantiepark ligt in een bosrijke omgeving met pijnbomen en kurkeiken waardoor je een prachtig uitzicht hebt. Slenter door de kronkelende straatjes met oude Provençaalse huisjes van het dorpje Gassin. Bezoek ook het wereldberoemde Nikki strand in Saint Tropez waar de VIP's in de zon liggen. 's Avonds hoor je de relaxte muziek terwijl je lekker kunt feesten op het strand. Op het prachtige strand Tahiti vind je iets minder glitter en glamour. Aan jou de keuze waar je van houdt.

Vanaf € 238,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Résidence Les Trois Rivières

Résidence Les Trois Rivières
Sunweb Autovakanties

Résidence Les Trois Rivières is een appartementencomplex voor het hele gezin. Kinderen kunnen fantastisch buitenspelen. Ook bij het zwembad is het kindvriendelijk. Résidence Les Trois Rivières is omgeven door groen en in zo'n groene omgeving komt toch iedereen tot rust? Zeker als je zoveel mooie zandstranden binnen handbereik hebt. Het centrum is op loopafstand en zo dus ook allerlei leuke restaurantjes.

Vanaf € 189.00 Meer informatie Boek reis

Soleil de St. Tropez

Soleil de St. Tropez
TUI.nl

Hotel Soleil de St. Tropez ligt in het vakantiedorp 'Les Parcs de Grimaud', in Port Grimaud. Port Grimaud wordt ook wel het kleine Venetië van de Côte d'Azur genoemd. Het gouden zandstrand ligt op circa 300 meter, een perfecte locatie voor de zonliefhebber. De zee is ondiep dus het is ideaal voor gezinnen met kinderen. Daarnaast beschikt het hotel ook over een zwembad met ligbedden. De mooie plaats Sainte-Maxime ligt op circa 7 kilometer. Een bezoek aan Saint-Tropez mag hier niet ontbreken. Hoe dichter je bij de haven komt, hoe groter de luxe jachten worden. Voel jezelf ook een ster op je welverdiende vakantie.

Vanaf € 665.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Les Perles de Saint Tropez

Résidence Les Perles de Saint Tropez
Sunweb Autovakanties

In het zuiden van Frankrijk liggen de appartementen van Perles de Saint Tropez. De appartementen liggen precies tussen land en zee op een mooi aangelegd vakantiepark samen met Hotel Soleil de Saint Tropez. De prachtige zandstranden van Grimaud liggen op 300 meter afstand en ook Port Grimaud is gemakkelijk te bereiken. De moderne appartementen liggen verspreid over een verzorgde tuin en zijn volledig ingericht met airco, zithoek, terras en een compleet uitgeruste kitchenette. Niet alleen hier, maar overal op het park, kun je gebruik maken van gratis Wi-Fi. Als je een keertje geen zin hebt om zelf in de keuken te staan kun je voor een smakelijke maaltijd aanschuiven in het restaurant. Verder is er op het terrein van alles te doen. Er is een heerlijk buitenzwembad met zonneterras om lekker te relaxen en te genieten van de zon. Daarnaast is er een tennisbaan en een eigen golfbaan aanwezig met maar liefst 7 holes. Wil je wat meer van Frankrijk zien? Bij de receptie verhuren ze fietsen waarmee je op ontdekking kunt gaan in de omgeving, maar de eigen auto pakken kan natuurlijk ook.

Vanaf € 409.00 Meer informatie Boek reis