Klassiek Cuba
Reizen naar Cuba, het land van de rum, sigaren, muziek en passionele dansen zijn erg in trek. Dit heerlijke eiland wordt omringd door de Atlantische Oceaan, de Straat van Florida, de Golf van Mexico én de Caribische Zee en is ongeveer net zo groot als Nederland en België samen. Het heeft een kustlijn van wel 5700 km lang, er zijn meer dan 200 baaien en het heeft een kleine 300 stranden. U kunt hier dus optimaal genieten van azuurblauwe wateren, gebergten, suikerrietvelden en citrusplantages. In Trinidad, Santiago de Cuba en oud Havana proeft u bovendien nog de sfeer van het koloniale verleden en de roerige geschiedenis. De Atlantische en Caribische kust zijn bij uitstek geschikt om te duiken, zeilen en surfen. En... op Cuba is de gemiddelde dagtemperatuur het hele jaar door ca. 25°C. Bovendien staat de bevolking van Cuba bekend als zeer vriendelijk, zodat u zich al snel thuis zult voelen op dit boeiende eiland! U ziet het, alle ingrediënten zijn aanwezig voor een afwisselende en interessante rondreis!VERLENGINGU kunt deze rondreis met een week verlengen aan het heerlijke strand van Varadero in Hotel Barlovento.
Vergelijkbare reizen
Inglaterra
Slapen in een nationaal monument. Hotel Inglaterra scoort hoge punten als het om ligging gaat. Midden in Havana Vieja, het oude stadscentrum, en met een dakterras waar de klanken van de rumba met regelmaat klinken. Droom weg in de jacuzzi of drink een Cuba Libre onder de sterren. Dit 3-sterrenhotel heeft karakter. Dat zie je aan de Sevillaanse mozaïek in de lobby en dat merk je aan de expositieruimte met Cubaanse kunst. De kamers zijn basic, maar met een stad als Havana zul je daar weinig zijn. Stap in een oldtimer of neem het stadsleven in je op vanaf een bankje. Net zoals de Cubanen. Deze stedentrip kan niet meer stuk.
| Vanaf € 1,448.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Hotel Sol Palmeras
16-/19-daagse reis inclusief zeecruise per MSC Armonia**** van Havana naar o.a. Jamaica, Georgetown en Cozumel of naar o.a. Belize, Honduras en Mexico, incl. rondreis en strandverlenging. Vertrek december 2017 t/m maart 2018.
| Vanaf € 2,289.00 | Meer informatie Boek reis |
Be Live Turquesa
Bienvenidos a Cuba! De hartelijke manager van Hotel Be Live Turquesa verwelkomt je in zijn 3-sterrenhotel. Het eerste wat opvalt zijn de vrolijk gekleurde gebouwtjes in de tropische tuin. Pak de koffers en sla rechtsaf bij de vierde palmboom. Onder het blauwe dak ligt je kamer, mét airco en koelkast voor de nodige verkoeling. Verwacht geen luxe, maar een onvergetelijke strandvakantie en perfecte uitvalsbasis om het land van rum, salsa en sigaren te ontdekken. Hier in Varadero is het strand hagelwit, de zee puur turquoise en al het eten en drinken All Inclusive. Hola, qué tal, amigo! De vriendelijke beach boy herkent je al en schuift een waterfiets in zee. Zonnebril op en trappen maar. Fijne vakantie!
| Vanaf € 599.00 | Meer informatie Boek reis |

