Memories Varadero

Imposant! Er is geen ander woord te vinden voor het Memories Varadero, dat ook bekend staat als het meest complete resort van Varadero. In het hart van het resort liggen tropische zwembaden met een fijn terras, waar de café con leche 's ochtends heerlijk smaakt. De architect van het resort heeft verschillende gebouwen in een cirkel om de zwembaden ontworpen. Snel het golfkarretje instappen om je naar het witte zandstrand te laten brengen. De Cubaanse ober met de pretoogjes brengt je een lekkere Havana Club Rum met jus d'orange en dan ? hoef je even helemaal niets.

Vanaf € 654,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Playa Pesquero

Playa Pesquero
TUI.nl

Een oude Cubaanse stoomlocomotief als koffiebar, een zwembad kriskras over het resort en kreeft op het menu. Hotel Playa Pesquero is een hotel waar je keer op keer terug wilt komen. Hier zorgt het lieve personeel ervoor dat het je aan niets ontbreekt. Lunchen aan de boulevard? Dit resort heeft haar eigen straat met restaurants, winkeltjes, een kiosk én ijssalon. Liever een zonnige cocktail? Bestel zoveel je wilt in de Mojito Bar, het is hier 24 uur per dag All Inclusive. Een hypoallergeen hoofdkussen? Boek een luxe Premium kamer en het kamermeisje legt 'm voor je klaar. Laat het golfkarretje je van het witte strand naar de beergarden brengen en relax in Playa Pesquero. Hier ontdek je de relaxte kant van Cuba.

Vanaf € 699.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Cuba - Memories Varadero ****

Zonvakantie Cuba - Memories Varadero ****
Kras.nl

Vakantie Varadero met verblijf in een 4-sterren hotel o.b.v. all inclusive. Vliegreis met TUIfly.

Vanaf € 612.00 Meer informatie Boek reis

Paradisus Princesa Del Mar

Paradisus Princesa Del Mar
TUI.nl

Zonnebril op de neus, ijskoude batido in de hand en een hoogsteigen butler die vraagt of je nog iets wenst. Welkom in Hotel Paradisus Princesa del Mar! Pal aan het witte strand van Varadero heeft de Paradisus-keten een luxe resort bedacht dat je 24 uur per dag in de watten legt. Lounge in de beach cabana's, plons in de pools, ga bowlen of proef de specialiteiten van Cuba in zeven restaurants. Het is All Inclusive! En wil je meer luxe? Kies dan voor het rustige Royal Service gedeelte: wegdromen in de whirlpool van je eigen ruime (junior) suite. Ook leuk: een swim-up kamer - uniek in Varadero - waar je van je terras zo het zwembad in zwemt. Wát een droomvakantie voor volwassenen!

Vanaf € 1,361.00 Meer informatie Boek reis