The Movie Gate
Zonvakantie Egypte - The Movie Gate **** U komt werkelijk niets te kort tijdens deze Ultra All Inclusive zonvakantie in de populaire badplaats Hurghada, Egypte! U verblijft in het 4-sterren Ultra All Inclusive hotel The Movie Gate (voorheen The Gate Golden Beach) dat rustig is gelegen, direct aan het privé-zandstrand. Neem een heerlijke duik in het diepblauwe water van de Rode Zee en ontdek de schitterende onderwaterwereld waar Hurghada om bekend staat. Heeft u niet eerder gedoken? Geen probleem! De duikschool bij het hotel leert u graag de technieken van het duiken (tegen betaling). Niet alleen onder de waterspiegel, maar ook daarboven biedt Hurghada veel interessants. Trek er op uit naar het centrum van Hurghada met een keur aan gezellige restaurantjes, bars en terrasjes óf bezoek het dichterbij gelegen centrum van El Gouna, ook wel het Egyptisch Venetië genoemd door de vele kanalen en bruggen. Ook bij het hotel kunt u zich uitstekend vermaken. Beleef volop waterpret in het prachtige zwemparadijs met als hoogtepunt één van de langste zwembaden van Hurghada. Dit bijzondere zwembad bootst de rivier de Nijl na. Voor het eten en drinken heeft u ruime keus uit vele, sfeervolle restaurantjes en gezellige bars. Daarnaast kunt u kosteloos gebruik maken van diverse sport- en spelfaciliteiten en is er een entertainmentprogramma. Een treintje brengt u naar de diverse faciliteiten op het complex. Dat belooft een topvakantie aan de Rode Zee in Egypte te worden!
Vergelijkbare reizen
Hotel Sultan Bey
Het sprookjesachtige Sultan Bey heeft een schitterende ligging aan een lagune. Het is heerlijk stil in dit hotel. Ben je toch op zoek naar wat rumoer? Het Tamr Henna Square met leuke winkeltjes en terrasjes ligt vlakbij. De sfeervolle kamers bevinden zich in kleine gebouwtjes die verspreid liggen over het terrein. Ze hebben uitzicht op de weelderige tuin van het hotel of op de lagune. Vanaf het zonneterras bij het zwembad kijk je ook uit op de lagune en loop je via een trapje zo het gemoedelijke strandje op. En vanaf de mooi aangelegde traptreden loop je zo de zee in. Ga je liever naar een groot strand, dan brengt het shuttlebootje je naar Zeytouna Beach, een schitterend strand op een eilandje. Als je lekker wilt eten is er hier in het hotel volop keus, maar mocht je een keer wat anders willen: met een voucher, die je bij de receptie kunt krijgen, kun je het gastronomische programma, 'dinearroundgouna' ervaren, waarmee je een culinaire wereldreis maakt langs de restaurants van verschillende hotels.
| Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Egypte - Hotel Dawar El Omda
Bent u een liefhebber van zon, zee en strand maar wilt u tijdens uw verblijf ook leuke activiteiten (kunnen) ondernemen? Gaat u dan eens naar Egypte. Dit verrassend veelzijdige land biedt volop mogelijkheden tot bijvoorbeeld duiken (Egypte is één van de mooiste duikbestemmingen op de wereld) en watersporten. Maar natuurlijk is Egypte óók het land met een zeer rijke en interessante geschiedenis.
| Vanaf € 589.00 | Meer informatie Boek reis |
Three Corners Rihana Resort
Zonvakantie naar Hurghada met verblijf in een 4-sterren resort o.b.v. All Inclusive
| Vanaf € 470.00 | Meer informatie Boek reis |


