Aparthotel SBH Jandia Resort - zomer 2017
Aparthotel SBH Jandia Resort is een mooi complex waar je een hele fijne vakantie tegemoet zult gaan. Veel rust en ontspanning is wat je hier zult vinden. Het mooie witte zandstrand ligt vlakbij en is heerlijk om op een zomerse dag even af te koelen. Het beschikt over veel faciliteiten waardoor er altijd iets te beleven valt. Meedoen met het animatieteam of als de kinderen bij de miniclub zijn genieten van een massage. Voldoende keus!
Vergelijkbare reizen
App. Puerto Caleta
Appartementen Puerto Caleta is een charmant complex met een knusse uitstraling. Doordat het slechts 2 verdiepingen heeft, is het intieme karakter helemaal behouden. Daarnaast is de ligging hier, aan de rand van het centrum van Caleta de Fuste, ook ideaal te noemen. Het toeristische centrum heeft alles in huis om lekker te eten of om al je souveniertjes in te slaan. De rustige uitstraling van het complex tref je hier ook zeker aan bij het zwembad. Omgeven door hoge palmbomen kun je hier afkoelen als de uitbundige zon je even teveel is geworden; heerlijk! Overigens kun je ook lekker afkoelen aan zee, want het kindvriendelijke strand van Caleta de Fuste ligt al op 250 meter afstand van je appartement.
| Vanaf € 184.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Labranda Golden Beach
Dicht bij het schitterende zandstrand van Costa Calma ligt het gezellige Hotel Labranda Golden Beach. Na een paar minuutjes wandelen kun je al met je voeten in het warme zand staan. Bij het hotel is veel gelegenheid om lekker van het zonnetje te genieten. Er is een speels gevormd zwembad dat omringd wordt door tropische palmbomen en planten. Dit vakantieplaatje wordt compleet gemaakt wanneer je met een cocktail van de poolbar onder één van de rieten parasolletjes ligt Naast lekker luieren is het hier ook mogelijk om actief bezig te zijn! Leef je bijvoorbeeld uit in het fitnesscentrum, maar je kunt ook een potje tennissen of beachvolleyballen. Daarnaast organiseert het animatieteam leuke bezigheden en voor kinderen is er een miniclub en leuke speeltuin. Omdat het vakantie is verdien je het natuurlijk ook om jezelf lekker in de watten te laten leggen in de hamam of bijvoorbeeld tijdens een weldadige massage.
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Occidental Jandia Royal
Hotel Occidental Jandia Royal is alleen toegankelijk voor volwassenen. Het is onderdeel van Occidental Jandia Playa, maar heeft een aparte incheckbalie. Het prachtige strand van Jandía ligt voor de deur en het hotel heeft mooie zwembaden voor een frisse duik. In alle rust een boek lezen op je ligbedje is natuurlijk ook goed mogelijk. De rustig gelegen kamers zijn, dankzij het donkere hout, warm ingericht. Na een goede nachtrust start je de dag met een heerlijk ontbijtbuffet in de Atlántico Club Bar. En het uitgebreide all inclusive programma is de gehele dag beschikbaar. De gerechten van het El Rincón de Jandía restaurant vertegenwoordigen veel (internationale) gerechten. Bij een verblijf in dit fantastische hotel hoef je je geen moment te vervelen. Je mag naast de faciliteiten in het premium gedeelte, waaronder een adults only terrras, ook gebruikmaken van de faciliteiten van Hotel Occidental Jandia Playa. Heerlijk genieten van het lekkere weer aan het zwembad, genieten van de rustige omgeving, ontspannen in één van de vele wellnessfaciliteiten en lekker eten en drinken wanneer je dat wilt.
| Vanaf € 889.00 | Meer informatie Boek reis |
