Bungalows Club Caleta Dorada
Bungalows Club Caleta Dorada in Caleta de Fuste kent verschillende faciliteiten die ervoor zorgen dat je echt geniet van je vakantie op Fuerteventura. Wat te denken van maar liefst drie zwembaden met drie aparte kinderbaden? Of de centrale ligging, op zo'n 10 minuutjes lopen van het strand en de jachthaven van Caleta de Fuste. Niet voor niets een populair plekje onder de zon voor veel Nederlandse gasten! In dit leuke vakantiecomplex, waarbij de appartementen in de vorm van geschakelde bungalows zijn gebouwd, heb je eerder het idee in een knus huisje te verblijven. Je kunt hier met de hele familie terecht voor een onbezorgde vakantie vol plezier, waarbij de 3-kamerappartementen zelfs geschikt zijn voor maar liefst 6 personen. Kinderen kunnen zich eindeloos vermaken rondom het zwembad, waar de spetterende waterglijbanen gegarandeerd plezier bieden. Een voetbalveld en een aquashbaan geven ook de fanatieke sporters alle ruimte om ook tijdens je vakantie in beweging te blijven.
Vergelijkbare reizen
Bungalows Barceló El Castillo Beach Resort - all inclusive
Het populaire Barceló El Castillo Beach maakt deel uit van de Barceló keten en heeft een ideale ligging aan het strand van Caleta de Fuste. Er is hier vrijwel altijd een heerlijk windje, wat dit strand ook zeer geschikt maakt voor windsurfers. De El Castillo haven ligt direct naast dit prachtige resort. Vanuit hier kun je de leukste tochtjes op zee maken. De ruime bungalows en appartementen zijn zeer goed onderhouden en liggen verspreid over het terrein met veel groen en tropische begroeiing. Ook voor een uitgebreide keuken zit je hier prima. Buffetrestaurant 'El Castillo' heeft een ruime keuze (internationale) gerechten en het à-la-carterestaurant 'La Paella' heeft naast heerlijk eten ook nog eens prachtige uitzichten over El Castillo. Niemand hoeft zich te vervelen bij een verblijf in Barceló El Castillo Beach; er zijn genoeg faciliteiten en de hele dag is er animatie voor kinderen en volwassenen. Je krijgt ook een speciale korting voor het Thalasso therapie centrum van Hotel Barceló Fuerteventura, wat er meteen naast ligt. Ben je genoeg ontspannen, dan kun je de zonnige dagen ook prima afsluiten aan de 'La Perlita' bar.
| Vanaf € 669.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Alameda de Jandia - logies
Het deels gerenoveerde Aparthotel Alameda de Jandia heeft alles in huis voor een top vakantie op Fuerteventura. De ligging is ideaal voor een mooie combinatie tussen zon, zee & strand. Bekende shoppingcentra als Cosmos, Palm Garden and Atlántica liggen op loopafstand, maar ook het heerlijke strand ligt hier al op 300 meter afstand. Een ideale uitvalsbasis voor een vakantie vol vermaak! Het aparthotel is verder voorzien van comfort, wat je verblijf hier zeer aangenaam maakt. Uiteraard ontbreekt een lekker zwembad dan ook niet. Fijn dat je hier aan de poolbar ook gelijk je favoriete cocktail kunt bestellen. Dan smaakt natuurlijk helemaal lekker op het zonnige terras. En de moderne kamers zijn ook nog eens allemaal voorzien van een balkon. Kortom; alles is hier aanwezig voor een prima verblijf!
| Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Occidental Jandia Royal - winterzon
Hotel Occidental Jandia Royal is alleen toegankelijk voor volwassenen. Het is onderdeel van Occidental Jandia Playa, maar heeft een aparte incheckbalie. Het prachtige strand van Jandía ligt voor de deur en het hotel heeft mooie zwembaden voor een frisse duik. In alle rust een boek lezen op je ligbedje is natuurlijk ook goed mogelijk. De rustig gelegen kamers zijn, dankzij het donkere hout, warm ingericht. Na een goede nachtrust start je de dag met een heerlijk ontbijtbuffet in de Atlántico Club Bar. En het uitgebreide all inclusive programma is de gehele dag beschikbaar. De gerechten van het El Rincón de Jandía restaurant vertegenwoordigen veel (internationale) gerechten. Bij een verblijf in dit fantastische hotel hoef je je geen moment te vervelen. Je mag naast de faciliteiten in het premium gedeelte, waaronder een adults only terrras, ook gebruikmaken van de faciliteiten van Hotel Occidental Jandia Playa. Heerlijk genieten van het lekkere weer aan het zwembad, genieten van de rustige omgeving, ontspannen in één van de vele wellnessfaciliteiten en lekker eten en drinken wanneer je dat wilt.
| Vanaf € 749.00 | Meer informatie Boek reis |
