Camping Del Garda
Direct aan het Gardameer met privé strand, diverse zwembaden en speelgelegenheden. Een ideale locatie voor een heerlijke gezinsvakantie.
Vergelijkbare reizen
Butterfly
Camping Butterfly in Peschiera del Garda is een kleine, gezellige familiecamping met een leuk animatieteam. De rustige ligging maakt Butterfly vooral geschikt voor families met kinderen tot een jaar of 12. Die zijn dan vervolgens niet weg te slaan uit de speeltuin en bij het zwembad. Voor de kleinsten is er natuurlijk een speciaal peuterbad. Camping Butterfly ligt niet ver van het gezellige centrum van Peschiera del Garda. Zo'n 700 meter dan ben je er wel. Op ongeveer een half uur rijden ligt de historische stad Verona met haar wereldberoemde amfitheater, dus als er behoefte is aan een daguitstapje met cultuur, denk dan aan Verona.
| Vanaf € 86.00 | Meer informatie Boek reis |
Aqualux Suite & Terme Hotel
Moderne en milieuvriendelijke accommodatie met maar liefst 8 zwembaden en diverse wellnessfaciliteiten.
| Vanaf € 407.00 | Meer informatie Boek reis |
Palace Hotel
Een paleisje aan het Gardameer. Alles is er op gemaakt om te ontspannen. Zet de auto in de parkeergarage, lekker fris en veilig. Na een goede nachtrust begin je met een goede start van de dag; het ontbijtbuffet. Daar heb je een keuze, van yoghurt tot lekkere broodjes, van vers fruit tot nutella. Hier zit zeker iets voor je bij. Niet haasten om bij het zwembad te komen hoor, er zijn ligbedden genoeg. Voor iedereen is plek. Ben je nog niet ontspannen genoeg? Boek dan een massage of laat het luie zweet er uit komen in de sauna.
| Vanaf € 315.00 | Meer informatie Boek reis |

