App. Carlota
Appartementen Carlota zijn eenvoudige appartementen met een fijn zwembad voor een heerlijke duik. Relaxen kan goed op het terras met ligbedden. Je kijkt uit op de bergen waar appartementen trapsgewijs tegenaan zijn gebouwd, een mooi gezicht. Op loopafstand vind je wat restaurants om lekker te eten en winkels voor de nodige souvenirs.
Vergelijkbare reizen
Taurito Princess
Wat een uitzicht! Vanuit iedere kamer van hotel Taurito Princess kijk je uit op de zee en het strand. Met het gezin of samen? Het hotel is voor iedereen een goede keuze. Lekker luieren bij het zwembad met een fantastisch uitzicht. En wil je tijdens je vakantie toch een beetje in beweging blijven, dan kun je trainen in de fitnessruimte.
| Vanaf € 649.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Buenos Aires
Gezellig aparthotel met vele tevreden gasten, direct naast het winkel- en uitgaanscentrum Yumbo.
| Vanaf € 342.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Melia Tamarindos
Het Meliá Tamarindos resort is direct gelegen naast het strand van San Agustín en biedt een spectaculair uitzicht over de Atlantische Oceaan. De architectuur vol licht en frisse kleuren geeft het met een unieke warme sfeer. Het resort wordt omgeven door subtropische tuinen die leiden naar het strand. Het hotel heet je van harte welkom in een authentieke wereld van Canarische luxe.
| Vanaf € 599.00 | Meer informatie Boek reis |


