Beverly Park Hotel
Zonvakantie Gran Canaria - Beverly Park Hotel *** Gran Canaria is al jaren een zeer populaire bestemming en het hele jaar door het perfecte eiland voor uw zonvakantie. Ontvlucht de Nederlandse kou en geniet van de heerlijke temperaturen onder een stralende zon. Een ding is zeker, u hoeft zich geen moment te vervelen! Playa del Inglés is een levendige badplaats waar u heerlijk kunt rondslenteren tussen de vele winkeltjes, restaurants en terrasjes. Naast zon, zee en strand heeft Gran Canaria u nog meer te bieden! Het binnenland van Gran Canaria biedt u een prachtige natuur en is veel groener dan veel mensen denken. Tour rond het eiland en sta versteld van het afwisselende landschap. Daarnaast zijn er volop mogelijkheden voor een dagje uit. Bewonder de metershoge duinen tussen Maspalomos en Playa del Ingles, ook wel de 'kleine sahara' genoemd, spot vogels in het bekende Palmitos Park en bezoek het waterpark. Ook de hoofdstad Las Palmas is een aanrader. Daarnaast kunt u tal van sportieve activiteiten ondernemen en bijvoorbeeld gaan wandelen, golfen of surfen. Kortom, deze zonvakantie op Gran Canaria biedt voor jong en oud enorm veel mogelijkheden! U verblijft in het heerlijke 3-sterren hotel Beverly Park, op slechts 100 meter van het strand en dichtbij het centrum van Playa del Inglés. Dit fijne hotel biedt voldoende ingrediënten voor een geslaagde vakantie.
Vergelijkbare reizen
Hotel IFA Continental
Prima 3-sterrenhotel met een tuin met tropische uitstraling en twee zwembaden.
| Vanaf € 50.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Riviera Vista
De rust van Gran Canaria met een vleugje luxe klinkt behoorlijk interessant, niet? Het kan in Hotel Riviera Vista! Want aan de baai van Playa del Cura zit je hier verder weg van de drukke badplaatsen aan de zuidkust, maar verblijf je wel een prachtige omgeving met spectaculaire uitzichten over zee, die vooral vanaf het dakterras met zwembad erg bijzonder is. De kamers zijn, net zoals de rest van het hotel, modern en trendy ingericht. Felle en bonte kleuren decoreren het geheel. In het bufferrestaurant kun je aanschuiven voor ontbijt, lunch en diner waarbij de keuken internationaal georiënteerd is. Ben je een golfliefhebber? Dan zit je hier ook goed, want het Anfi Tauro golfresort ligt vlak bij Hotel Riviera Vista!
| Vanaf € 429.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Caribe II
Appartement Caribe II is een goed verzorgd appartementencomplex met een ligging die minstens net zo interessant is. Of je nu kiest voor zonnige dagen aan zee doorbrengen of juist voor een avond lang vermaak, je kunt hier alle kanten op. Maar wellicht ga jij juist voor deze combinatie, want hoe lekker is het wel niet of na een heerlijke stranddag, 's avonds de gezelligheid op te zoeken in onder meer de Yumbo of Kasbah? De nette appartementen zijn van alle gemakken voorzien en beschikken over een eigen balkon of terras. Je kunt aan de rand van het kleine zwembad lekker ontspannen, of het water induiken om lekker af te koelen. Het vriendelijke personeel helpt je graag op weg om de leukste plekjes van het eiland te ontdekken. Want Gran Canaria barst van de mooie plekjes, die zeker een bezoekje waard zijn.
| Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |


