Arabia Azur Beach
Door de frisgroene parkachtige tuin loop je naar het centrale zwembad. Wat een verademing, zoveel ruimte. Bij Arabia Azur in Hurghada zijn legio plekjes om je lekker uit te strekken aan het water. Bijvoorbeeld bij een van de lagunes waar het hotel omheen gebouwd is. Boven water is het al prachtig, maar onder water wordt het pas echt betoverend. Kristalhelder water en vissen in alle kleuren van de regenboog. Voor de kust ligt ook een mini privé-eiland. Hier heb je mooi zicht op het hotel, met de vrolijke rood-wit-gele gevels. En daarbinnen is je kamer precies goed: eenvoudig maar gezellig. De mooie kelims, geweven vloerkleden van Egyptische katoen, maken het helemaal af.
Vergelijkbare reizen
Arabella Azur
Je buigt je knieën en hangt licht achterover. De wind in je haar, het zoute water onder je voeten. Bij Arabella Azur regel je met gemak een sessie waterskiën. Windsurfen, duiken of rustig een beetje snorkelen kan natuurlijk ook. Er ligt hier een prachtig huisrif op je te wachten. Het hotel zelf lijkt met zijn witte bogen en koepels wel een Arabisch dorp. Inclusief kleurrijke lampen, fijne restaurants, een discotheek en een echte shishatent in Bedoïenenstijl. De waterpijp staat klaar, de geur van het kruidenmengsel komt je al tegemoet. En als de zon onder is, sta je nog even op je balkon voor een laatste blik over Hurghada of de Rode Zee. Niet verkeerd, Egypte by night.
| Vanaf € 475.00 | Meer informatie Boek reis |
The Movie Gate
Zonvakantie Egypte - The Movie Gate **** U komt werkelijk niets te kort tijdens deze Ultra All Inclusive zonvakantie in de populaire badplaats Hurghada, Egypte! U verblijft in het 4-sterren Ultra All Inclusive hotel The Movie Gate (voorheen The Gate Golden Beach) dat rustig is gelegen, direct aan het privé-zandstrand. Neem een heerlijke duik in het diepblauwe water van de Rode Zee en ontdek de schitterende onderwaterwereld waar Hurghada om bekend staat. Heeft u niet eerder gedoken? Geen probleem! De duikschool bij het hotel leert u graag de technieken van het duiken (tegen betaling). Niet alleen onder de waterspiegel, maar ook daarboven biedt Hurghada veel interessants. Trek er op uit naar het centrum van Hurghada met een keur aan gezellige restaurantjes, bars en terrasjes óf bezoek het dichterbij gelegen centrum van El Gouna, ook wel het Egyptisch Venetië genoemd door de vele kanalen en bruggen. Ook bij het hotel kunt u zich uitstekend vermaken. Beleef volop waterpret in het prachtige zwemparadijs met als hoogtepunt één van de langste zwembaden van Hurghada. Dit bijzondere zwembad bootst de rivier de Nijl na. Voor het eten en drinken heeft u ruime keus uit vele, sfeervolle restaurantjes en gezellige bars. Daarnaast kunt u kosteloos gebruik maken van diverse sport- en spelfaciliteiten en is er een entertainmentprogramma. Een treintje brengt u naar de diverse faciliteiten op het complex. Dat belooft een topvakantie aan de Rode Zee in Egypte te worden!
| Vanaf € 427.00 | Meer informatie Boek reis |
Albatros Aqua Park (hotel)
Vakantie Hurghada met verblijf in een 5-sterren resort o.b.v. All Inclusive
| Vanaf € 437.00 | Meer informatie Boek reis |


