Jungle Aqua Park
Zonvakantie Egypte - Jungle Aqua Park **** Hoe leuk is het om in een echt waterpark te verblijven, ondervindt het in Jungle Aqua Park, een jungle van zwembaden met waterglijbanen, waterspeeltoestellen en waterspuittoestellen. Tel hierbij uw ruime bungalowkamer, comfortabele faciliteiten en een uitgebreid All Inclusive programma op en u heeft voldoende ingrediënten voor een geslaagde vakantie! De geschiedenis van de vakantieplaats Hurghada gaat terug tot in de oudheid. Ooit was Hurghada een belangrijke Romeinse haven. Lange tijd leefden de bewoners van dit stadje van de visvangst. In de jaren 60 werd het eerste hotel gebouwd dat in eerste instantie was bedoeld als onderdak voor de arbeiders uit de olie-industrie. Inmiddels is Hurghada uitgegroeid tot een van de populairste badplaatsen van Egypte en trekt bezoekers vanuit de hele wereld. Wilt u ook naar dit paradijs voor zonzoekers en watersportliefhebbers? Boek dan bij Stip Reizen uw vakantie naar Hurghada. Hurghada kent een hotelzone, Sakkala en Down Town. De oude stad (Down Town) in het noorden is het meest authentieke gedeelte van de stad. In dit deel kunt u uren ronddwalen in de souks met de talloze winkeltjes en restaurants. Sakkala is het moderne toeristische centrum waar u onder andere ?the New Marina?, de nieuw aangelegde haven vindt en een oneindig aantal winkels die van 's morgens vroeg tot 's avonds laat geopend zijn. Als u verzekerd wilt zijn van mooi weer, een vriendelijke bevolking en eeuwenoud cultureel erfgoed, dan is een vakantie naar Hurghada u de beste keus!
Vergelijkbare reizen
Pickalbatros Sea World
Zonvakantie Egypte - Pickalbatros Sea World **** Weer een fantastisch hotel van de Pickalbatros keten, dit keer een met een heus golfslagbad en voor kinderen een aquapark. In dit hotel vindt u alles voor een geslaagde vakantie! En wilt u meer?dan kunt u gemakkelijk gebruik maken van zwembaden, glijbanen en van het privéstrand van de andere Pickalbatros hotels in de nabije omgeving. De geschiedenis van de vakantieplaats Hurghada gaat terug tot in de oudheid. Ooit was Hurghada een belangrijke Romeinse haven. Lange tijd leefden de bewoners van dit stadje van de visvangst. In de jaren 60 werd het eerste hotel gebouwd dat in eerste instantie was bedoeld als onderdak voor de arbeiders uit de olie-industrie. Inmiddels is Hurghada uitgegroeid tot een van de populairste badplaatsen van Egypte en trekt bezoekers vanuit de hele wereld. Wilt u ook naar dit paradijs voor zonzoekers en watersportliefhebbers? Boek dan bij Stip Reizen uw vakantie naar Hurghada. Hurghada kent een hotelzone, Sakkala en Down Town. De oude stad (Down Town) in het noorden is het meest authentieke gedeelte van de stad. In dit deel kunt u uren ronddwalen in de souks met de talloze winkeltjes en restaurants. Sakkala is het moderne toeristische centrum waar u onder andere ?the New Marina?, de nieuw aangelegde haven vindt en een oneindig aantal winkels die van 's morgens vroeg tot 's avonds laat geopend zijn. Als u verzekerd wilt zijn van mooi weer, een vriendelijke bevolking en eeuwenoud cultureel erfgoed, dan is een vakantie naar Hurghada u de beste keus!
| Vanaf € 445.00 | Meer informatie Boek reis |
Bella Vista
Met de flippers in de hand na een fantastische dag snorkelen loop je naar het gezellige terras van Bella Vista. Het hotel is een oase van rust gelegen in het levendige centrum van Hurghada. Uitkijkend over zee, onder het genot van een koel drankje, wissel je ervaringen uit met andere gasten. Wat een belevenis. En morgen? Weer onder water of toch liever surfen of een dagje luieren bij het zwembad of op het strand. Vanavond eerst het centrum van Hurghada verkennen.
| Vanaf € 370.00 | Meer informatie Boek reis |
Beach Albatros
Beach Albatros is het perfecte recept voor de ideale vakantie. De ingrediënten die je nodig hebt zijn een ligging direct aan het strand, een groot aanbod aan sportmogelijkheden, een goede keuken en een prima prijs/kwaliteitverhouding. En de kinderen vermaken zich in de speeltuin, de kidsclub en met de glijbanen. Voeg deze ingrediënten zelf naar smaak bij elkaar. Maar het komt pas echt tot zijn recht met een vleugje goed gezelschap. Eet smakelijk en genieten maar!
| Vanaf € 488.00 | Meer informatie Boek reis |

