Palm Beach Resort

Zonvakantie naar Hurghada met verblijf in een 4-sterren resort o.b.v. All Inclusive

Vanaf € 446,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Premier Le Reve

Premier Le Reve
TUI.nl

Samen op stap en lekker culinair genieten in Premier Le Reve. Hier kom je alleen volwassenen tegen, dus je kunt in alle rust genieten een top vakantie beleven. Het zal je aan niets ontbreken. Service staat hoog in het vaandel. Als dan toch voor alles wordt gezorgd kun je alle tijd aan elkaar besteden. Probeer eens een duo massage in de spa of reserveer een romantische cabana op het strand. Tijd voor twee!

Vanaf € 740.00 Meer informatie Boek reis

Stella Di Mare (ex Stella Makadi Beach)

Stella Di Mare (ex Stella Makadi Beach)
Stip Reizen

Zonvakantie Egypte - Stella Makadi Beach ***** Het 5-sterren Stella Makadi Beach, gelegen aan de baai van Makadi, is een uitstekende keuze voor een heerlijke zonvakantie! Dit ruim opgezette resort beschikt over vele faciliteiten en ligt op een steenworp afstand van een prachtig breed zandstrand. In de grote tuin liggen 3 zwembaden. Geniet van een ontspannen All Inclusive zonvakantie in Makadi Bay! Het resort, dat is gebouwd rondom de zwembaden, ademt een vriendelijke en ruimtelijke sfeer en biedt alles wat u zich maar kan wensen. Tijdens uw verblijf in Stella Makadi Beach kunt u heerlijk ontspannen in de Spa & Health Club met o.a. een sauna, jacuzzi, Turks bad en vele massages en schoonheidsbehandelingen. Wilt u meer actie? Breng dan een bezoekje aan de fitnessruimte, de tennisbaan of de duikschool. Ook is er een uitgebreid animatieprogramma met vele activiteiten waaraan u kunt deelnemen. Op een steenworp van het hotel ligt het brede en witte zandstrand wat langzaam afloopt in zee. De lange steiger leidt naar het prachtige huisrif waar u heerlijk kunt snorkelen. U kunt hier in alle rust genieten van de uitgebreide faciliteiten en het centrum van Hurghada met leuke winkeltjes, de Marina en de boulevard ligt op een klein half uurtje rijden. Alle ingrediënten voor een fijne zonvakantie zijn aanwezig, dus waar wacht u nog op?

Vanaf € 437.00 Meer informatie Boek reis

SPLASHWORLD Jaz Makadi Aquaviva

SPLASHWORLD Jaz Makadi Aquaviva
TUI.nl

Je leest het goed: 50 waterglijbanen! Plus een golfslagbad, rustig aquapark voor de mini's en een lazy river. De poorten van SPLASHWORLD Jaz Makadi Aquaviva in Makadi Bay gingen open in mei 2015. Wil je een superdeluxe vakantie in Egypte met waanzinnig veel waterpret en heerlijk eten? Mooier, beter en kindvriendelijker dan dit gaat het niet worden. Bovendien liggen de kamers slim verspreid, zodat je ook met zijn tweeën hier een heel relaxte vakantie hebt. Trek je terug in de spa en laat alle dagelijkse beslommeringen lekker wegmasseren. Of pak de shuttlebus naar het schitterende strand, weg van de vrolijke decibellen. En dan bij zonsondergang lekker chillen met een drankje op het dakterras.

Vanaf € 615.00 Meer informatie Boek reis