Titanic Resort & Aqua Park

Zonvakantie Hurghada - Titanic Resort & Aqua Park **** De geschiedenis van de vakantieplaats Hurghada gaat terug tot in de oudheid. Ooit was Hurghada een belangrijke Romeinse haven. Lange tijd leefden de bewoners van dit stadje van de visvangst. In de jaren 60 werd het eerste hotel gebouwd dat in eerste instantie was bedoeld als onderdak voor de arbeiders uit de olie-industrie. Inmiddels is Hurghada uitgegroeid tot een van de populairste badplaatsen van Egypte en trekt bezoekers vanuit de hele wereld. Wilt u ook naar dit paradijs voor zonzoekers en watersportliefhebbers? Boek dan bij Stip Reizen uw vakantie naar Hurghada. Titanic Resort & Aqua Park is een uitstekend 4-sterren All Inclusive hotel en is werkelijk van alle gemakken voorzien. Jong en oud zullen zich uitstekend vermaken. Het resort beschikt onder andere over een Wellness Center, een spectaculair Aqua Park, comfortabele kamers en een privé strand. Kortom, een uitstekende keuze voor uw vakantie!

Vanaf € 404,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Beach Albatros

Beach Albatros
TUI.nl

Beach Albatros is het perfecte recept voor de ideale vakantie. De ingrediënten die je nodig hebt zijn een ligging direct aan het strand, een groot aanbod aan sportmogelijkheden, een goede keuken en een prima prijs/kwaliteitverhouding. En de kinderen vermaken zich in de speeltuin, de kidsclub en met de glijbanen. Voeg deze ingrediënten zelf naar smaak bij elkaar. Maar het komt pas echt tot zijn recht met een vleugje goed gezelschap. Eet smakelijk en genieten maar!

Vanaf € 488.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Coral Beach Resort

Hotel Coral Beach Resort
Suntip.nl

Het hotel Coral Beach Hurghada bevindt zich in Safaga direct aan hotel, een privé zand-/kiezelstrand. Cairo ligt op ongeveer 500 km afstand. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 17 km.

Vanaf € 354.00 Meer informatie Boek reis

Jaz Aquamarine Resort

Jaz Aquamarine Resort
TUI.nl

Aan het vakantiegevoel valt hier echt niet te ontkomen. Jaz Aquamarine Resort in Hurghada is een dorp op zich. Met heel veel vrolijke bewoners. Een zandkunstenaar is bezig een fles te vullen. In no time 'schildert' hij met zand de mooiste kamelen en piramides. Zodat je ook thuis nog een stukje Egypte hebt. Via de poolbar struin je in de stralende zon naar het strand. Warm zand tussen je tenen, koel drankje erbij. Misschien nog een massage in de spa. En dan vanavond lekker eten bij een van de zes restaurants. Een week is gewoon te kort om alle specialiteiten te proeven.

Vanaf € 622.00 Meer informatie Boek reis