Triton Empire Hotel

Zonvakantie Egypte - Triton Empire Hotel *** U verblijft in het gezellige en comfortabele 3-sterren Triton Empire Hotel in Hurghada in Egypte. Uw verblijf is op basis van logies en ontbijt. Bovendien kunt u halfpension of All Inclusive bijboeken! Het hotel ligt middenin het toeristische centrum van Hurghada en beschikt over vele faciliteiten. Boek nu uw onvergetelijk zonvakantie naar Egypte! Ooit was Hurghada een belangrijke Romeinse haven en leefde de bewoners van de visvangst. In de 19e eeuw werd er een goudmijn ontdekt, met als gevolg een ware invasie van Britse kolonisten. In de jaren 60 werd het eerste hotel gebouwd, bedoeld als onderdak voor arbeiders uit de olie-industrie. Kort hierna werd een 2e hotel gebouwd, nu voor Engelse toeristen. Dit werd een succes, het uiteindelijke resultaat kunt u nu aanschouwen: een waar vakantieparadijs voor jong en oud. Jaarlijks trekt Hurghada vele toeristen, waaronder vele duikers en snorkelaars vanwege de helder blauwe zee met kleurrijke koraalriffen. Egypte is bekend om haar piramides, tempels, farao's en uiteraard de woestijnen. Vanuit Hurghada zijn er diverse excursiemogelijkheden naar deze highlights van Egypte. Geniet van uw zonvakantie in het gezellige en comfortabele 3-sterren Triton Empire Hotel. Naast de faciliteiten van dit hotel, kunt u ook gebruik maken van de faciliteiten van het zusterhotel Triton Empire Beach dat op ca. 200 meter afstand gelegen is. U kunt tevens gebruik maken van het privéstrand van hotel Triton Empire Beach. Geniet van de zon, de blauwe zee, de cultuur en de rust in Egypte!

Vanaf € 332,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Titanic Aqua Park Resort

Hotel Titanic Aqua Park Resort
Sunweb Zomer

De naam verklapt het eigenlijk al; dat wat het comfortabele familiehotel Hotel Titanic Aqua Park Resort zo bijzonder maakt, is het bijbehorende spectaculaire aquapark. Ook heeft het een privéstrand en een prachtig wellnesscenter. Het is een ideaal vakantieadres voor de hele familie. Het grandioze aquapark heeft maar liefst 30 wervelende waterglijbanen, hilarische waterspeeltoestellen en een lazy river om lekker lui op rond te dobberen. Voor jong en oud is dit dé plek voor eindeloos veel waterplezier in de warme Egyptische zon. Een andere plek langs de waterkant is het goudgele privéstrand even verderop. Je kunt hier lekker luieren met het geruis van de zee op de achtergrond. Voor de nodige ontspanning heeft het hotel ook een wellnesscenter met een sauna, jacuzzi, Turks stoombad, solarium en fitnesscentrum. Ook kun je diverse schoonheidsbehandelingen boeken of wegdromen tijdens een heerlijke massage.

Vanaf € 344.00 Meer informatie Boek reis

Nijlcruise 8 dagen

Nijlcruise 8 dagen
Sunweb Zomer

Houd je er van om cultuur te snuiven tijdens de vakantie? Dan is de 8-daagse Nijlcruise een waanzinnige ervaring. In een week tijd vaar je over de langste rivier ter wereld en kom je langs de beroemde highlights uit de eeuwenoude geschiedenis van Egypte. Laat je betoveren en vertrek met een koffer vol mooie verhalen weer naar huis... Dag 1: aankomst in Hurghada Je overnacht in een all inclusive hotel voordat de cruise van start gaat. Dag 2: je gaat aan boord van de cruise Na het ontbijt word je naar Luxor gebracht om daar aan boord te gaan van de cruise. Dag 3: Karnak tempel en de tempels van Luxor De dag begint met een ontbijt. Daarna heb je de mogelijkheid om de oostelijke oever van Luxor te bekijken, waar je de Karnak tempel kunt bezoeken en andere tempels van Luxor. Vervolgens vaar je richting Esna en kun je aan boord genieten van een lekkere lunch en diner. De dag sluit je af in Edfu. Dag 4: tempel van Edfu Na het ontbijt heb je de mogelijkheid om de tempel van Horus in Edfu te bekijken. Daarna gaat de cruise door naar Aswan, waar je overnacht. Dag 5: Aboe Simbel Vandaag heb je de mogelijkheid om de beroemde Aboe Simbel tempel te bekijken en de obelisk en hoge dam van Aswan. In de middag is er een lunch aan boord en kun je met een traditionele zeilboot over de Nijl. Het diner is aan boord en je overnacht in Aswan. Dag 6: Philae tempel Na het ontbijt kun je de Philae tempel bezoeken. Daarna vaar je naar Kom Ombo. Lunch en diner zijn op de boot. Dag 7: Kombo tempel Vandaag is het mogelijk om een bezoek te brengen aan de tempel van Kom Ombo. Daarna vaar je door naar Efna en overnacht je in Luxor. Dag 8. Vallei der Koningen Het is de laatste dag. Vandaag staan er weer wat hoogtepunten op het programma: je kunt de westelijke oever bekijken, inclusief de Vallei der koningen en de tempel van koningin Hatshepsut. Daarna is de reis voorbij en vertrek je weer maar huis.

Vanaf € 279.00 Meer informatie Boek reis

Palm Beach Resort

Palm Beach Resort
Sunweb Zomer

Het comfortabele en charmante Palm Beach resort beschikt over de juiste ingrediënten voor een heerlijke vakantie: zon, zee, strand, prachtige zwembaden en een uitgebreid all inclusive programma. Hoewel het hotel vrij groot is opgezet oogt het erg sfeervol. Dit komt door dat de kamers gevestigd zijn in lage aaneengeschakelde gebouwtjes van maximaal 4 verdiepingen hoog. Ze zijn alle voorzien van airconditioning, minibar, een televisie met Nederlandstalige zender en een fijn balkon of terras. Voor de deur van het hotel lonkt een uitgestrekt goudgeel zandstrand. Om hier te komen passeer je eerst een sfeervolle tuin met kleurrijke bloemetjes en wuivende palmbomen. Hier middenin ligt een prachtig lagune zwembad en een apart zwembad met waterglijbanen voor de kinderen. Dit zijn de meest fijne plekken om lekker in het zonnetje te luieren, want water om even af te koelen is binnen handbereik. Een andere plek waar je terecht kunt voor ontspanning is de spa met sauna, jacuzzi, Turks stoombad en heerlijke massages. Sportieve vakantiegangers kunnen ook hun hart ophalen, want er is een tennisbaan, fitnesscentrum en een beachvolleybalveld.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis