Golden Sun
Pure Griekse gastvrijheid beleef je bij Golden Sun. De eigenaren staan maar al te graag voor je klaar en kletsen graag even bij over hoe jouw dag is geweest. Wil je even weg van alle hectiek en drukte van thuis? Hier hangt een oase van rust. De stilte aan het zwembad is best fijn om ongestoord je boek te kunnen uitlezen, maar even de benen strekken kan natuurlijk ook! Golden Sun is een goede uitvalsbasis om het schitterende eiland Karpathos te ontdekken.
Vergelijkbare reizen
App. Popi
De eigenaresse van Appartementen Popi staat ons al op te wachten en geeft een warm welkom. We merken meteen dat ze erg gastvrij is. Het is hier niet alleen mooi, er hangt ook een heerlijk sfeertje. Hier zien we ons zelf al een duik nemen in het zwembad en lekker relaxen in de tuin? Eerst maar even bijkomen. Dit doen we door een verkoelend drankje aan de bar te bestellen. Terwijl wij genieten van onze frappé, vertelt de barman wat we allemaal kunnen zien en doen op Karpathos. Handig al die tips! De stranden 'Agios Nikoales' en 'Marmara' bij Arkassa zijn echt geweldig. Ze staan dan ook niet voor niets bekend als de mooiste stranden van Karpathos. Agios Nikoales vind je vlakbij Appartementen Popi. Het is een heerlijk strand met prachtig helder water. Met het beachvollybalveld en het restaurant bij het strand, kunnen wij ons hier heel de dag wel vermaken!
Vanaf € 319.00 | Meer informatie Boek reis |
Astron
Dit ruim opgezette complex ligt in een rustige groene omgeving. De appartementen liggen verspreid in een mooi onderhouden kleurrijke tuin. Er is een ruim zwembad en een gezellige snackbar waar heerlijke lunchgerechten geserveerd worden. Astron wordt zeer gewaardeerd op de Nederlandse markt!
Vanaf € 372.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Saint Nicholas
Vanaf Appartementen Saint Nicholas sta je binnen een mum van tijd in het knusse centrum van Arkasa en nog sneller sta je met je voeten op het goudgele zandstrand met een helder blauwe zee. De warme kleuren van Appartementen Saint Nicholas passen bij de omgeving en creeëren een idyllisch plaatje. De appartementen worden omgeven door weelderige tuinen met bloemen. In deze tuin staat ook een speeltuin, ideaal voor kinderen. Er worden gezellige barbecue avonden georganiseerd waar je in dit sfeervolle decor met een glaasje Griekse wijn van lange zomeravonden kunt genieten.
Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |