Hotel Melmar View

Hotel Melmar View is werkelijk een paradijs. Met romantische uitzichten droom je hier gemakkelijk weg. Op slechts een paar minuten van de stranden Alaties en Saint Jerusalem en dicht bij de zeer stijlvolle plaats Fiskardo. Het comfortabele hotel heeft een hoog service niveau, is van hoge kwaliteit en heeft een goede prijs-kwaliteitverhouding. Alle kamers zijn anders, maar zijn allen ruim en licht ingericht. De meest bijzondere plek is wellicht het zwembad, vanwaar je een adembenemend zicht hebt over zee met bijbehorende, spectaculaire zonsondergangen. Je verblijf op Kefalonia zal hier onvergetelijk worden!

Vanaf € 469,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Apolafsi

App. Apolafsi
Sunweb Zomer

Rust, genieten en ontdekken staat bij Appartementen Apolafsi centraal! Dit sfeervolle complex is verzorgd en ligt op een stukje lopen van het gezellige plaatsje Lixouri; een trendy plaatsje vol met pastelgekleurde winkeltjes en koffietentjes. Kefalonia staat bekend om haar prachtige kustlijn en vele baaitjes in alle soorten kleuren en formaten. Gelukkig is het strand vanaf je appartement ook binnen een mum van tijd bereikt. De appartementen zijn knus en rustig gelegen in een groene omgeving en geven je een prachtig uitzicht over de baai van Argostoli. Deze inham heeft echt een spectaulaire aanblik met die imposante bergtoppen op de achtergrond! Naast lekker lazy wegdromen op een bedje rondom het zwembad, heb je eindelijk weer eens de tijd voor die stapel boeken. Voor het gemak kun je tussendoor enkele lichte snacks bij de poolbar bestellen en er is nog een klein restaurantje te vinden in dit kleinschalige familiecomplex. Wil je echt alle highlights van Kefalonia ontdekken? Dan is het aan te raden om een auto te huren en zelf het mooie en afwisselende eiland te ontdekken. Door het bergachtige landschap vol mediterrane begroeiing is dit een ideaal vervoermiddel die je brengt naar de mooiste plekjes, zoals het plaatsjes Fiskardo. De kans bestaat wel dat je af en toe even moet stoppen voor overstekende geitjes.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis

App. Agnanti Pool Suites

App. Agnanti Pool Suites
Sunweb Zomer

Met een adembenemend mooi uitzicht over de blauwe zee is een verblijf in Secrets Appartementen Agnanti Pool Suites werkelijk waar fantastisch. Alleen al vanwege de mooie ligging kom je hier helemaal tot rust. Laat die heerlijke ontspannen vakantie maar beginnen! Of liever luieren aan het water? Het strandje is te bereiken via een steile weg, waar je optimaal kunt genieten van de Griekse zon die hier een zomer lang haar uiterste best doet. De rust is zo lekker dat je haast zou wegdromen aan het mooi aangelegde zwembad. Maar waarom ook eigenlijk niet? De ultra relaxe ligbedjes liggen al voor je klaar op de authentieke tegelvloer. Overigens is uitrusten in de appartementen net zo eenvoudig, want deze mag je gerust gezellig noemen. Op je eigen balkon of terras kun je de ochtenden beginnen met een zelfgemaakt ontbijtje vol knapperige broodjes van de bakker, waarbij je uitzichten hebt op de zee of de tuin... Goedemorgen! Tip: huur een auto om de rest van het groene eiland te ontdekken. Er zijn namelijk genoeg leuke Griekse dorpjes en verscholen baaitjes te vinden op Kefalonia. Eigenlijk is het nog het leukste om zelf op ontdekkingstocht te gaan, want iedere weg lijkt wel weer uit te komen bij een prachtig dorpje of een verlaten baaitje. Juist dit maakt het een unieke bestemming, waarbij een auto je op de meest bijzondere plekjes brengt.

Vanaf € 269.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Lorenzo

Hotel Lorenzo
Sunweb Zomer

Met een gunstige ligging nabij centrum van lassi, ligt het gezellige Hotel Lorenzo. De uitzichten zijn fantastisch hier; met aan de ene kant de berg van Argostoli, terwijl aan de andere kant het helderblauwe Ionische zeewater al op je ligt te wachten. Daarnaast is dit een perfect familiehotel waarbij gezelligheid altijd aanwezig is. De vriendelijke eigenaren organiseren dan ook regelmatig barbecueavonden voor alle gasten. Het zwembad ligt tussen al het groen in en is een perfetce plek voor kinderen om zich uit te leven, maar ook voor iedereen die lekker op een ligstoeltje wil genieten van het aangename weer. De poolbar zorgt hier voor de verkoelende drankjes, dus hiervoor hoef je alleen maar even op te staan. Als je liever voor het heerlijke zeewater kiest, ben je hier al na ongeveer 200 meter (via een licht hellende weg). Op de terugweg kom je dan nog genoeg winkeltjes en restaurantjes tegen, want dit is allemaal in de directe omgeving te vinden.

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis