Penelope Villa's
De vier schitterende villa's van Penelope Villa's zijn de ideale plek voor iedereen die even helemaal van rust wil komen. Hier geniet je in alle privacy van de zon, het privézwembad voor de deur en natuurlijk van jouw reisgezelschap. Je kunt een barbecue lenen, zodat je van lange zomeravonden op het terras kunt genieten onder het genot van een zelf bereidde barbecue. Sami ligt op ondeveer 1,5 kilometer afstand en hier zijn verschillende winkels en restaurantjes te vinden.
Vergelijkbare reizen
Angelika
Klein maar oh zo fijn. Dat zijn de appartementen Angelika in Lassi aan de serene westkust van Kefalonia. Een eiland dat door de film Captain Correli's Mandoline op de wereldkaart belandde, maar nog altijd een geheimtip is. Puur, met het ruige Aenos-gebergte in het binnenland, omringd door een kalme kust met verlaten baaitjes. Verken het op de bonnefooi, zonder te veel vooruit te plannen. Het zonnige eiland neemt je als vanzelf mee langs ontelbare cipressen, loslopende geiten en het ondergrondse meer van Melissani. Om elke dag terug te keren naar de gastvrijheid van Angelika, de olijfboomgaard en de taverna's in Lassi waar een lokale Robola-wijn voor je klaarstaat.
| Vanaf € 308.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Kefalonia - Makis***
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartementen o.b.v. logies
| Vanaf € 291.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Apollonion Resort & Spa
In Hotel Apollonion Resort & Spa kun je zorgeloos genieten van alle luxe en comfort. Het moderne hotel ligt dicht bij het populaire Xi beach; beroemd vanwege het langgerekte goudgele zand. Je zonnige stranddagen kun je hier in stijl vieren, waarbij je bij terugkomst steeds weer in een oase van rust aankomt. In dit vijfsterren hotel kun je heerlijk relaxen aan het mooie zwembad van maar liefst 46 meter, of genieten van de heerlijke gerechten die geserveerd worden in het La Primavera of La Pergola restaurant. De smakelijke Griekse en mediterrane gerechten worden hier vers klaargemaakt door de koks. Je favoriete cocktail kun je bestellen aan de poolbar, met het geluid van de waterval op de achtergrond en uitkijkend over de groene tuin. De charmante kamers zijn van alle gemakken voorzien en zeer comfortabel te noemen. Wil je echt helemaal ontspannen? Dan is het prachtige Health & Spa wellnesscenter een absolute aanrader. Hier kom je, voor zover je dat nog niet was, zeker tot rust! Bij mooi weer is er ook een openluchtbioscoop, waarbij je in een sfeervolle setting films kunt kijken. Hou je van kunst? Dan is er voor de liefhebbers zelfs een kleine kunstgalerij te vinden met bijzondere schilderijen en kunstwerken.
| Vanaf € 479.00 | Meer informatie Boek reis |


