Zonvakantie Kefalonia - Ocean View Hotel

Vakantie Griekenland met verblijf in een 2+-sterren hotel o.b.v. logies ontbijt

Vanaf € 297,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Despina

App. Despina
Sunweb Zomer

Appartementen Despina is een klein appartementengebouw voor de liefhebber van het echte Griekenland! De comfortabele appartementen stralen rust uit. Door het mooie uitzicht over de baai en de leuke privéstrandjes ontsnap je even van de dagelijkse drukte. Ook het centrum van Lassi is dichtbij. Een gezellig dorpje met veel restaurantjes waar je kunt genieten van de typische Griekse gerechten.

Vanaf € 279.00 Meer informatie Boek reis

Villa's Ionian Sea met privézwembad

Villa's Ionian Sea met privézwembad
Sunweb Zomer

Ideaal om met de familie of vrienden te verblijven, Villa's Ionian Sea! Wat is er fijner dan vakantie te vieren aan de rand van je eigen zwembad? Het ligt vlakbij een mooi (kiezel)strand. Sta je liever met je voetjes in het zand, dan is er op zo'n 2,5 kilometer een heerlijk zandstrand met ligstoelen en parasols te vinden. De villa's zelf, die ruimtelijk en licht zijn ingericht, zijn absoluut comfortabel te noemen. Hier kun je onbezorgd van een heerlijke vakantie genieten!

Vanaf € 429.00 Meer informatie Boek reis

Villa Casa de Blue

Villa Casa de Blue
Sunweb Zomer

Villa Casa de Blue ligt aan de voet van de berg Ainos en maakt deel uit van de naastgelegen Appartementen Casa de Blue. De ruime villa's bieden je veel privacy en zijn voorzien van veel comfort. Ook fantastisch is het uitzicht hier. Of je nu bij het zwembad staat of op je eigen balkon, overal kun je genieten van een verbluffend uitzicht op de heuvelachtige kustlijn en het helderblauwe zeewater. En dat is lang niet het enige? de eigenaar doet er alles aan om het je naar je zin te maken. Ga je liever buiten de deur eten? In de buurt vind je ook verschillende restaurantjes en tavernes. Ook in het centrum van Lourdas zitten enkele knusse eetgelegenheden en ook wat leuke barretjes. Lourdas is nog niet erg toeristisch waardoor je hier nog die echte Griekse sfeer voelt en proeft. Ga je graag stappen? Dan kun je met de taxi naar Lixouri of Lassi. Je bent hier zo en bent hier gegarandeerd van een gezellige avond of nacht!

Vanaf € 339.00 Meer informatie Boek reis