Alexandra Hotel in Kos Town

Vanuit Alexandra Hotel heb je in elke kamer uitzicht op zee. Je ziet de haven, je kijkt in enkele tuintjes en je kunt vaak zelfs het oude kasteel bewonderen vanuit je kamer. Vanaf deze centrale plek kun je het moois dat Kos-stad te bieden heeft gemakkelijk verkennen. De fijne zandstranden zijn op 400 meter en de haven is nog dichter bij huis. Alexandra Hotel is een vrij hoog gebouw voor de begrippen in Kos-stad. Heel groot is deze badplaats niet, maar gezellig is het hier echt wel -vooral in de zomermaanden. Vanuit het hotel loop je gemakkelijk naar een supermarktje voor de boodschappen voor vanavond, maar je staat net zo snel bij een fijn restaurant. Als je daarna nog wat wilt drinken in één van de cafeetjes, dan kan dat natuurlijk ook gemakkelijk. Als je graag even wilt zwemmen in zoet water, dan kun je gebruikmaken van het binnenzwembad van Alexandra Hotel. Graag even sporten? Dan staat de fitness voor je klaar. Wil je Kos-stad verkennen per fiets? Leen er dan een bij het hotel.

Vanaf € 409,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aqua Blu Boutique Hotel & Spa

Aqua Blu Boutique Hotel & Spa
Sunweb Zomer

Alles wat je verwacht van een adult only 5 sterrenhotel vind je in Aqua Blu Boutique Hotel & Spa: strakke architectuur, modern ingerichte kamers, fijn zwembad, strand vlakbij, uitstekende service en het Aqua Blu Spa & Wellness Center! Laat je hier in de watten leggen en geniet van je onbezorgde vakantie op Kos.

Vanaf € 599.00 Meer informatie Boek reis

Kos

Kos
TUI.nl

Vanaf € 259.00 Meer informatie Boek reis

App. Yiannis - logies

App. Yiannis - logies
Sunweb Zomer

Appartementen Yiannis is rustig gelegen in de wijk Psalidi, op zo'n kwartiertje lopen van het bruisende Kos-Stad. Maar om van de welbekende zon te genieten is het strand uiteraard ook een prima idee. Al na een paar minuten lopen kun je hier lekker afkoelen in zee. Ook fijn is dat je vakantie hier direct goed begint; de gastvrije eigenaars zorgen voor een heerlijk ontspannen sfeertje zodra je binnenloopt. De appartementen liggen verspreid over de groene tuin en het zwembad. Omgeven door palmbomen is er ook altijd wel een plekje in de schaduw te vinden. Maar afkoelen kan uiteraard ook goed door een duik te nemen in het zwembad. Aan de bar kun je je drankje bestellen en voor een lekker hap is er een snackbar. Fijn is dat je in de directe omgeving ook veel leuke restaurantjes kunt uitproberen.

Vanaf € 234.00 Meer informatie Boek reis