App. Galaxy Villas
De appartementen van Galaxy Villas liggen in een mooi aangelegde tuin, rustig gelegen op een heuvel en met een schitterend uitzicht op de zee. Een lekkere verfrissende duik in het zwembad of wat drinken aan de bar? Geniet van een oase van rust. Koutouloufari is een rustig dorpje met voldoende mogelijkheden om 's avonds lekker te eten. Je kunt ook een keer een dagje naar het strand van het levendige Chersonissos.
Vergelijkbare reizen
Villa Maxine
Villa Maxine is tegen een berg opgebouwd, wat zorgt voor fantastische panoramische uitzichten over zee. En omgeven door het vele groen, vol met prachtige (pijn)bomen, is het hier op en top genieten van de mooie zuidkust van het veelzijdige Kreta. De familie Christofaki ontvangt je met open armen. De Griekse gastvrijheid is hier dan ook dagelijks weer terug te vinden. En dat maakt je verblijf iedere dag weer ontzettend aangenaam. De villa's hebben comfortabele kamers, waarvan enkele ook speciaal geschikt zijn voor families. Ideaal als je de vakantie doorbrengt met het hele gezin. En waar jong en oud zich ook kunnen vermaken is aan het zwembad. Met de fijne ligstoelen is het ook een heerlijk plekje om een middagdutje te doen. Kinderen kunnen hier trouwens terecht in een apart kinderbad. Voor de lekker trek is er een snackbar aanwezig, terwijl je in het restaurant terecht kunt voor heerlijke (traditionele) gerechten. En wil je er een avondje op uit? Dan bereik je na ongeveer 10 minuutjes lopen het centrum van Agia Galini.
| Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |
Verrassingsreis Kreta 3*
Verrassingsreis Kreta *** Geniet nu super voordelig van een zonvakantie naar het Griekse eiland Kreta en verblijf in een 3-sterren studio/appartement o.b.v. logies! Met deze verrassingsreis krijgt u ter plaatse te horen in welke accommodatie u verblijft. Accommodaties willen vaak geen spectaculaire prijsverlagingen doorvoeren met naamsvermelding om te voorkomen dat zij de indruk wekken dat de kwaliteit en service als gevolg van de prijsverlaging afnemen. Stip Reizen koopt deze extra voordelige studio's/appartementen op waardoor u kunt profiteren van de allerlaagste prijs! OP = OP! Kreta is al jarenlang een zeer populaire vakantiebestemming onder de Nederlandse vakantieganger en is tevens het grootste eiland van Griekenland. Kreta is een heerlijk eiland om met een auto erop uit te trekken. Zo kunt u een bezoekje brengen aan één van de kleine dorpjes en op eigen tempo de prachtige natuur ontdekken. Daarnaast vindt u er tal van bezienswaardigheden die een bezoek meer dan waard zijn. Zonaanbidders kunnen volop genieten van de zon op één van de kleine strandjes of ontspannen bij het zwembad. Boek nu deze fantastische verrassingsreis waarbij u extra voordelig van een heerlijke zonvakantie naar het Griekse eiland Kreta geniet!
| Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa Iokasti (appartement)
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartementencomplex o.b.v. logies
| Vanaf € 132.00 | Meer informatie Boek reis |


