Hotel Alexander House

Beneden aan de klif van Agia Pelagia, net buiten het dorpje, vindt u Hotel Alexander House. De kamers zijn gesitueerd rondom het zwembad. Een verfrissende duik is voor iedereen dus snel mogelijk. Maar ook het leuke strandje ligt vlak achter Alexander House. De gezellige restaurantjes aan de rand van het strand maken het met hun Griekse muziek nog meer in de vakantiesfeer! Om heerlijk te ontspannen kunt u genieten van een fruitig drankje in de bar. Liever even actief bezig zijn? Speel eens een potje tafeltennis met elkaar. Wie zal er winnen? Het eenvoudige hotel heeft een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Kortom, voor de ideale en betaalbare vakantie met het gezin bent u hier op de juiste plek!

Vanaf € 234,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Peninsula Resort & Spa

Hotel Peninsula Resort & Spa
Sunweb Zomer

Het authentieke Selections Hotel Peninsula Resort & Spa ligt op een prachtige locatie in Agia Pelagia, aan de noordkust van Kreta. Doordat het hotel tegen de rotsen aan is gebouwd heb je een fabelachtig uitzicht over de baai. Je staat bovendien binnen een mum van tijd met je voeten in het warme zand. Het hoofdgebouw is met een lift verbonden met de lager gelegen bungalows. Ook op gastronomisch gebied valt hier genoeg te ontdekken. In het onlangs gerenoveerde en uitgebreide restaurant worden de lekkerste gerechten direct voor je neus bereid en bij de beach bar kun je terecht voor de lekkere trek of een tropische cocktail. Uitbuiken kan vervolgens in jouw nette kamer die stijlvol is ingericht. Het ervaren animatieteam gaat ervoor zorgen dat dit een onvergetelijke vakantie wordt. Dat kan ook bijna niet anders, want het aanbod van sportieve activiteiten is eindeloos. Het tennissen en volleyballen kun je overigens perfect afwisselen met relaxen op het zonneterras of een ontspannende schoonheidsbehandeling. En dan is er natuurlijk het gerenoveerde zwembad met een nieuw kinderbadje met een glijbaantje, zodat zowel jong als oud verkoeling kan opzoeken.

Vanaf € 499.00 Meer informatie Boek reis

Princess Irini

Princess Irini
TUI.nl

Met een vers kopje koffie en een zonnige "goedemorgen" van de Nederlandse eigenaren word je bij Princess Irini op een wel heel aangename manier wakker. Zo aan de boulevard komt alles langzaam tot leven. Een fanatieke hardloper en de eerste zwemmers passeren hier in de vroege ochtend. Het kleine complex heeft zelf geen eigen zwembad, plonzen doe je in de zee. Die ligt pal voor je. Voor alle strandliefhebbers betekent dat: teenslippers aan, badhanddoek mee, straat oversteken en een ligbedje reserveren voor de hele dag. Opfrissen doe je onder de moderne douche van de smaakvol ingerichte appartementen. Honger gekregen? Hollandse pot serveren ze niet, wel overheerlijke Griekse snacks.

Vanaf € 488.00 Meer informatie Boek reis

Jason

Jason
TUI.nl

In de ochtend zie je vanuit je kamer van Appartementen Jason de eerste boten binnenvaren. Vanavond weer smullen bij het restaurant om de hoek, in de gezellige haven. Maar eerst maak je je in het ruime appartement klaar voor een dagje op het strand. Tas mee, beachbal set, en dat ene boek dat je zo graag wilt uitlezen. Je loopt in 10 minuten het zand op en huurt een ligbed. Wat een heerlijk begin van de dag. Tussendoor even scharrelen in de winkels van het oude centrum. De souvenirs breng je weer naar je kamer en neemt een frisse douche. Klaar voor een lekker visje. Deze vakantie smaakt naar meer.

Vanaf € 353.00 Meer informatie Boek reis