Hotel Club Lyda
Hotel Club Lyda ligt in een schitterende tuin, waar maar liefst drie zwembaden te vinden zijn. Zo is er altijd wel een plekje te vinden om rustig van het zonnetje te genieten. Aan kinderen is ook gedacht, want er zijn twee kinderbaden, een speeltuintje en in juli en augustus een gezellige miniclub. De authentieke Griekse bouwstijl en de tuin zorgen ervoor dat er hier een warme, prettige sfeer hangt. Of je nu een drankje drinkt in het zwembad bij de swim-up bar of van het buffet geniet in het restaurant. Na ongeveer 10 minuten wandelen zijn er twee goudgele zandstranden te vinden. Je kunt ook gratis gebruik maken van de shuttle mini bus service die van het hotel naar het strand gaat en ook weer terug.
Vergelijkbare reizen
Seaview & Suites
Het familiehotel Seaview & Suites heeft een fijne rustige ligging, op slechts een kort stukje lopen van het strand. Het plaatsje Kolimpari ligt in de buurt, terwijl de grotere badplaats Chania gemakkelijk te bereiken is met de bus. Bij dit gezellige hotel, dat omgeven wordt door een schitterend groene tuin, zijn maar liefst twee zwembaden te vinden. Voor kinderen worden er in het hoogseizoen leuke activiteiten georganiseerd en volwassenen kunnen indien gewenst fit blijven het de fitnesscentrum.
| Vanaf € 464.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Edem Beach
Edem Beach is een mooi appartementencomplex. Het ligt direct aan het strand, waar je heerlijk kunt zonnen, relaxen en sporten. De studio's en appartementen geven je een prachtig uitzicht over de zee of de tuin. Voor een gezellig avondje uit kun je lekker gaan eten in een restaurantje in de buurt. Je zit namelijk tussen Adelianos Kampos en het zeer gezellige Platanias in. Keuze genoeg! Of neem eens een taxi naar het oude centrum van Rethymnon en dineer in de omgeving van het oude Venetiaanse fort!
| Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Eleni Village
De sfeervolle Secrets appartementen van Eleni Village vind je in Ammoudara, aan de noordkust van Kreta. In dit kleine Griekse dorpje zijn 23 appartementen te vinden, waarvan de meeste twee verdiepingen hebben en een aantal gelijkvloers zijn. Het goedlachse personeel zorgt voor een warm ontvangst. Zij kunnen gepassioneerd vertellen over 'hun' dorpje en de schitterende omgeving. 's Ochtends kun je bij de receptie van het hotel lekker verse broodjes halen, om vervolgens te ontbijten op het terras voor het witte appartement met blauwe luiken. Als dit nog niet genoeg voor een Grieks vakantiesfeertje zorgt, doet de weelderige tuin rondom de appartementen dit wel. Hier kun je in het grasveld even lekker wegdromen op een bedje, in de zon of schaduw van een palmboom. Het zwembad zorgt voor verkoeling, maar een verfrissend drankje kan hier ook bij helpen. Al wandelend via een weggetje naar beneden is het kilometerslange strand van Ammoudara te bereiken. Langs de boulevard zijn verschillende zijn verschillende winkeltjes te vinden en je kunt er aanschuiven bij verschillende knusse tavernes. Maar je kunt ook bij het appartement blijven en neerstrijken bij het à-la-carte restaurant. Het wordt eten elke dag vers van de markt gehaald en dat proef je.
| Vanaf € 299.00 | Meer informatie Boek reis |
