Hotel Orion

In Hotel Orion word je met een vriendelijke lach ontvangen, wat al gelijk zorgt voor een goede eerste indruk. Je voelt gelijk dat je hier in goede handen bent! Ook erg fijn is dat het mooie strand vlak bij ligt . Ook zijn er een aantal winkeltjes en knusse restaurantjes in de buurt, voor als je graag eens buiten het hotel wilt eten. Hotel Orion ligt in Adelianos Kampos, Rethymnon. Een echte aanrader is om met de bus, die voor de deur stopt, naar Rethymnon te rijden en daar een dagje het oude centrum met zijn mooie Venetiaanse invloeden te ontdekken. En weet je wat helemaal geweldig is? De prijs! De prijs-kwaliteitverhouding is geweldig. Want dit hotel is ook nog eens op basis van all inclusive. Je hebt dus nergens meer aan te denken, gewoon ontspannen en genieten van je welverdiende vakantie.

Vanaf € 469,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Club Calimera Sirens Beach

Hotel Club Calimera Sirens Beach
Sunweb Zomer

Bij Club Calimera Sirens Beach in Malia heb je alles binnen handbereik. Het hotel wordt omringd door een prachtige tuin en ligt direct aan het goudgele zandstrand. Dankzij de centrale ligging kun je gemakkelijk een uitstapje maken naar het pittoreske Agios Nikolaos en het bruisende Heraklion. Tijdens je verblijf profiteer je van de all inclusive formule. De lekkerste gerechten staan in buffetvorm opgesteld en er zijn diverse bars waar je een tropische cocktail kunt bestellen. De ruime hotelkamers zijn stijlvol en comfortabel ingericht; perfect om te ontspannen na een zonovergoten dag. Met maar liefst 3 grote zwembaden en 2 kinderbaden is hier genoeg ruimte om je schoolslag te oefenen. Alsof dat nog niet genoeg is kun je hier ook volleyballen, tennissen, minigolven en nog veel meer. Het gezellige animatieteam neemt je graag op sleeptouw.

Vanaf € 589.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Aldemar Knossos Royal

Hotel Aldemar Knossos Royal
Sunweb Zomer

Pal aan het zandstrand ligt het ruim opgezette familiehotel Aldemar Knossos Royal. Voor volwassenen een heerlijke plek om tot rust te komen, van de zon te genieten en indien gewenst zo nu en dan sportief bezig te zijn. Volg bijvoorbeeld een Griekse dans óf kookles! Ook voor kinderen is het een paradijsje, met twee kinderzwembaden, een spectaculaire glijbaan en, misschien wel het beste van alles, gratis ijs! In de miniclub worden vrolijke spellen georganiseerd, zodat zij met leeftijdsgenootjes de tijd van hun leven tegemoet gaan. Doordat je hier op basis van all inclusive verblijft, is het voor iedereen zorgeloos genieten. Zin om een keer op en top luxe te dineren? Dat kan tijdens de bijzondere Lobster Night. In restaurant Fontana Amorosa kun je voor heerlijke (gezonde) mediterrane gerechten kiezen en in het rustige, sfeervolle Artemis restaurant staan smakelijke lokale gerechten op de kaart.

Vanaf € 729.00 Meer informatie Boek reis

App. Golden Sands

App. Golden Sands
Sunweb Zomer

Het sfeervolle appartementencomplex Golden Sands is de perfecte uitvalsbasis voor iedereen die Kreta wil verkennen tijdens zijn welverdiende vakantie. Het westelijke deel van het eiland barst van de prachtige stranden en culturele plekken. Pak bijvoorbeeld je strandtas en vertrek naar Balos Beach waar het water turquoiseblauw is en de sfeer heerlijk ontspannen. Golden Sands is slechts een aantal kilometer verwijderd van het wonderschone Chania. Tijdens een wandeling door de Venetiaanse haven en de oude binnenstad proef je echt de mengelmoes van culturen in dit bruisende stadje. Na afloop van de wandeling kun je in de wijk Splantazia genieten van een glaasje Raki terwijl de zon langzaam ondergaat. Overdag kun je er ook voor kiezen om te vertoeven aan het zwembad van Golden Sands, gelegen in de weelderige tuin. De gezellige barmannen van de poolbar staan de hele dag voor je klaar als je zin hebt in een verfrissende cocktail of een lekker koud ijsje voor de kids. De ruime kamers van het appartementencomplex zijn simpel en knus ingericht en beschikken over alle benodigde faciliteiten. Als je 's morgens wakker wordt kun je op het terrein van Golden Sands gelijk versgebakken broodjes kopen bij het kleine winkeltje. Na een ontspannen ochtend is een bezoekje aan Golden Fun Park naast het appartementencomplex zeker een aanrader. De kids vermaken zich prima tijdens een fanatiek potje minigolf of een bowlingwedstrijdje met het hele gezin. Natuurlijk wil je na een actieve middag niet al te ver lopen voor een overheerlijk diner in de avondzon. Gelukkig hoeft dit ook niet, want bij het complex zit een uitstekend restaurant waar je kunt genieten van Griekse gerechten als Moussaka en vers gevangen calamari.

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis