Hotel Orion

In Hotel Orion word je met een vriendelijke lach ontvangen, wat al gelijk zorgt voor een goede eerste indruk. Je voelt gelijk dat je hier in goede handen bent! Ook erg fijn is dat het mooie strand vlak bij ligt . Ook zijn er een aantal winkeltjes en knusse restaurantjes in de buurt, voor als je graag eens buiten het hotel wilt eten. Hotel Orion ligt in Adelianos Kampos, Rethymnon. Een echte aanrader is om met de bus, die voor de deur stopt, naar Rethymnon te rijden en daar een dagje het oude centrum met zijn mooie Venetiaanse invloeden te ontdekken. En weet je wat helemaal geweldig is? De prijs! De prijs-kwaliteitverhouding is geweldig. Want dit hotel is ook nog eens op basis van all inclusive. Je hebt dus nergens meer aan te denken, gewoon ontspannen en genieten van je welverdiende vakantie.

Vanaf € 469,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Nikolas Villas (appartement)

Nikolas Villas (appartement)
Kras.nl

Vakantie Griekenland met verblijf in een 3 -sterren hotel

Vanaf € 178.00 Meer informatie Boek reis

Petradi Beach Lounge

Petradi Beach Lounge
TUI.nl

Tijd om te loungen! Net buiten het centrum van Rethymnon vind je bij Petradi Beach Lounge alle rust. Het kleine complex is van een nieuwe look voorzien: van frisse kamers en badkamers tot comfortabele loungebedden op het strand. Bij de bar maken ze met gemak een lekker drankje en hapje klaar terwijl je een duik neemt in de zee waaraan het complex direct ligt. En 's avonds serveren ze graag een à la carte diner bij het intieme restaurantgedeelte aan het privéstrand. Een hele dag ontspannen of juist op pad? Je stapt binnen zo'n 20 minuten lopen het levendige centrum van Rethymnon binnen.

Vanaf € 797.00 Meer informatie Boek reis

App. Nana-Angela

App. Nana-Angela
Sunweb Zomer

Appartementen Nana-Angela is een gezellig complex in het leuke plaatsje Analipsis. Eigenaren Nikos en Angela zijn erg vriendelijk en zet graag voor u een lekker hapje en drankje klaar in de bar. Overdag kunt u genieten van de zon bij het zwembad of rondslenteren in het leuke kleine dorpje. 's Avonds kunt u in Analipsis heerlijk eten in een van de restaurantjes. Appartementen Nana-Angela is een prima complex voor uw vakantie op Kreta!

Vanaf € 149.00 Meer informatie Boek reis