Hotel Theartemis Palace - logies en ontbijt
Aan de rand van de gezellige stad Rethymnon ligt het populaire Hotel Theartemis Palace. Het oude centrum van de stad ligt op ongeveer een kilometer afstand en bereik je na een gezellige wandeling of een kort ritje met de bus. Het zandstrand is na een klein stukje wandelen te bereiken. Je kunt natuurlijk erop uit gaan om het mooie Kreta te ontdekken, maar bij het hotel blijven hoort zeker ook tot de mogelijkheden. Het hotel bestaat uit twee gebouwen en er zijn twee zwembaden met kinderbad te vinden. Voor kinderen is er ook een speeltuintje en volwassenen kunnen hun energie kwijt in de fitnessruimte. En wil je juist alleen maar ontspannen? Dan kun je een heerlijke massage nemen.
Vergelijkbare reizen
Attalos App.
Het typisch Griekse Attalos appartementen is een kleinschalig complex en wordt gerund door een hele zorgzame familie. Het is gunstig gelegen aan de rand van het centrum en het ligt op loopafstand van het heerlijke strand. Er is een zwembad met enkele ligstoelen. De ruime studio's en appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch hun authentieke stijl behouden. Het is tevens de perfecte uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken.
| Vanaf € 329.00 | Meer informatie Boek reis |
Dessole Dolphin Bay Resort
Dessole Dolphin Bay Resort kent vrolijk geschilderde kamers, spetterende waterglijbanen én een ligging aan een privéstrand. Als een actief animatieteam daarbij ook nog eens jong en oud weet te vermaken met leuke sport- en spelactiviteiten, is het hele gezin hier een vakantie lang verzekerd van een een flinke dosis plezier onder de Griekse zon. De kamers, die in bungalow stijl zijn gebouwd, kennen nog een echt Grieks sfeertje en hebben allemaal een eigen balkon of veranda. In het Knossos restaurant kun je voor ontbijt, lunch en diner terecht voor internationale buffetten. Gedurende de dag kun je voor je favoriete drankje en hartige snacks bij de poolbar je bestelling doorgeven. Wil je tussendoor ook nog wat actiefs ondernemen? Je vindt hier onder meer tennisbanen, biljarttafels en een veldje om te beachvolleyballen.
| Vanaf € 539.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel King Minos Palace
Hotel King Minos Palace ligt heel dicht aan zee, wat natuurlijk ideaal is tijdens die heerlijke zomerdagen. Toch ligt de haven van het bruisende Chersonissos hier ook maar een kwartiertje vandaan, waardoor je een strandvakantie perfect kunt afwisselen met een flinke dosis vermaak. En juist die combinatie maakt een vakantie hier voor veel tevreden gasten een schot in de roos. De nette kamers hebben een uizicht naar eigen keus: over de bergen of over zee. In het grote restaurant kun je aanschuiven voor je ontbijt en diner, waarbij je vanuit het terras ook nog eens een zeer vermakelijk uitzicht over zee hebt. Voor de lekkere trek is er een snackbar, waar je eveneens lekkere Griekse gerechten kunt bestellen. Ben je de middag lekker aan het doorbrengen rondom het zwembad, dan kun je terecht bij de poolbar om te proosten met je favoriete cocktail. Voor jong en oud is er gedurende dag animatie, waarbij het vooral 's avonds erg gezellig is rondom de poolbar. Regelmatig worden hier speciale avonden georganiseerd, waarbij het hele gezin welkom is. Ben je liever actief bezig? Een potje tafeltennis of volleyballen behoort eveneens tot de mogelijkheden. Kleintjes kunnen ook nog terecht in de miniclub of zich uitleven in de speeltuin.
| Vanaf € 464.00 | Meer informatie Boek reis |
