Vakantie Turkije - Hotel Altinsaray***
Zonvakantie Kusadasi met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijt en diner - sfeervol en charmant hotel met authentieke uitstraling
Vergelijkbare reizen
Vakantie Turkije - Hotel Altinsaray***
Zonvakantie Kusadasi met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijt en diner - sfeervol en charmant hotel met authentieke uitstraling
| Vanaf € 243.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Korumar De Luxe
Hotel Korumar heeft een schitterende ligging aan een rotsachtige baai van Kusadasi. Een duik in de helderblauwe zee is al snel genomen vanaf de steiger of het kleine zandstrandje voor het hotel. Na slechts twee kilometer kun je al in de bruisende stad staan. De kamers zijn allemaal verzorgd ingericht met lichte kleuren en houten accenten en hebben allemaal een fijn balkon. Vanaf het terras om het zwembad heen heb je een mooi uitzicht over zee. Ook in veel van de restaurants en bars is het uitzicht waanzinnig. Zo is er het Manzara restaurant waar de zonsondergang prachtig is en ligt de Sedir bar op de rots met een adembenemend uitzicht over Kusadasi. Hoewel dit hotel een ideale plek is om lekker van de zon te genieten, is er ook nog genoeg te doen voor de sportieve vakantieganger. Zo is er een tennisbaan, een fitnesscentrum en worden er activiteiten georganiseerd door het animatieteam. Vervolgens is er de hamam om weer helemaal tot rust te komen. Ook aan kinderen is gedacht met een leuke miniclub, speeltuin en apart kinderbad.
| Vanaf € 494.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Athena
De eigenaresse staat ons al op te wachten en geeft een warm 'Welcome in Hotel Athena'! We merken op dat ze een aardig woordje Engels en Duits spreekt, altijd handig. Het is er rustig en het voelt alsof we thuiskomen. We kijken uit op een prachtig bergmassief en een mooie groene omgeving met in het midden een heerlijk zwembad. Binnen enkele minuten lopen zijn we al in het gezellige centrum van Kokkari. De restaurantjes en winkeltjes liggen rondom het vissershaventje. Wij hebben gegeten bij restaurant Meltemi, echt een aanrader! Morgen gaan we lekker naar het strand wat maar op 20 meter afstand van het hotel ligt. Dat wordt genieten! Het is je waarschijnlijk niet ontgaan dat Samos vlak voor de kust van Turkije ligt. Binnen ongeveer 1 uur en 15 minuten ben je in de Turkse badplaats Kusadasi. In deze bekende plaats vind je veel levendigheid. Turkse badhuizen, koffiehuizen en bazaars zijn er in overvloed. Als je hier bent dan moet je zeker een keer een broodje Dürüm eten. Het lijkt op een Pita Gyros maar dan anders, wel erg lekker. Een bezoek aan Ephese ligt binnen handbereik. Dit is een Romeinse havenstad die nog zeer goed in tact is. Het is één van de best bewaarde steden uit de oudheid en daarom zo zeer bijzonder. Als je hier dan toch bent, mag je dit niet overslaan!
| Vanaf € 394.00 | Meer informatie Boek reis |

