App. Finca Villa Azano - inclusief auto
Finca Villa Azano is comfortabel en kleinschalig en bestaat uit vier smaakvol ingerichte appartementen. De rustige ligging en gastvrije eigenaren zorgen voor een ontspannen vakantie. Je hebt hier één van de mooiste uitzichten in Los Llanos de Aridane en omgeving. De balkons van de appartementen zijn erg ruim. Heerlijk om hier te genieten met een hapje en een drankje. Heb je trek in een stukje fruit? Vlak naast de finca zit een tuintje, waar je mango's en sinaasappelen mag plukken. Heerlijk!
Vergelijkbare reizen
Casita Las Pereras - Inclusief huurauto
Casita Las Pereras ligt midden op het eiland La Palma. De omgeving is heerlijk rustig en het uitzicht is adembenemend! Dit fijne adresje bestaat uit drie huisjes langs een hellende weg. Eén huisje heeft een privézwembad en de andere twee huisjes delen een zwembad. De eigenaresse woont pal naast de casita's en is ontzettend vriendelijk. Zo zorgt ze bijvoorbeeld voor wat fruit tijdens de vakantie en vertelt ze graag over het eiland. Voor de liefhebbers is er ook een barbecue te leen, dat is altijd leuk en gezellig!
| Vanaf € 299.00 | Meer informatie Boek reis |
Casita Yaiza
Deze knusse casita geeft je een echt landelijk gevoel. Midden in een vallei van groene bomen kan je hier even je momentje voor jezelf hebben. De gezellige inrichting en de vriendelijke eigenaar zorgen er al snel voor dat jij je hier helemaal thuis voelt. En als extra voordeel ligt Casita Yaiza slechts op 1km van het centrum en dichtbij het strand van Puerto Naos.
| Vanaf € 517.00 | Meer informatie Boek reis |
Almudaina
Met het zand nog tussen je tenen loop je na een dag vol zon, zee en strand weer terug naar hotel Almudaina. Je laat de zee achter en struint het historische centrum van Palma de Mallorca weer in. Het hotel ligt op loopafstand van vele bezienswaardigheden. Bezoek bijvoorbeeld de kathedraal van Mallorca, La Seu. Bewonder hier de onvoltooide doornenkroon van Gaudí. Hotel Almudaina beschikt over ruime, lichte en eigentijdse hotelkamers en sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op de baai en de kathedraal. Ook vanaf de sky area kijk je uit over de stad en op de haven. Onder het genot van je door de barman geshakete cocktail in de lounge werp je een blik op dit indrukwekkende uitzicht.
| Vanaf € 509.00 | Meer informatie Boek reis |

