Casa Felipe
Casa Felipe heeft een zuidwestelijke ligging op het prachtige eiland La Palma en biedt uitzicht over de bergen en de kust. Het huis bestaat uit 2 slaapkamers en een woonkamer en is omringd door een betegeld terras met voldoende zitgelegenheid. Het is een perfecte plek om tot rust te komen en om te genieten van de mooie natuur. La Palma, ook wel ´het groene eiland´ genoemd biedt volop mogelijkheden voor het maken van natuurtochten op elk niveau, strandliefhebbers en rustzoekers. Casa Felipe is daarbij een ideaal uitgangspunt om de omgeving te ontdekken en uitstapjes te maken.
Vergelijkbare reizen
Appartementen Sol la Palma
Vakantie Canarische Eilanden naar Puerto Naos met verblijf in een appartement o.b.v. logies en inclusief autohuur.
| Vanaf € 378.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Oasis San Antonio
Appartementen Oasis San Antonio ligt op een rustig plekje in Los Cancajos, op loopafstand van het strand. Het is een perfecte plek voor een heerlijke vakantie op het bijzondere eiland La Palma. De comfortabele appartementen zijn netjes ingericht en hebben een ruim balkon. Ideaal om de dag rustig te beginnen en ook weer af te sluiten. Voor een frisse duik heeft Appartementen Oasis San Antonio een mooi zwembad en lekker genieten van het zonnetje kan in de fleurige tuin. Daar komt nog eens bij dat het personeel bijzonder vriendelijk is. Niets is hen teveel. Ben je op zoek naar wat toeristische winkeltjes of een gezellig restaurantje? Het kleine centrum van Los Cancajos is goed aan te lopen. Na een bezoekje aan het centrum nog een stukje wandelen? Gezellig slenteren kan op de boulevard, die deels langs de rotsachtige kust loopt.
| Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel H10 Taburiente Playa
Hotel H10 Taburiente Playa ligt pal aan de boulevard van de badplaats Los Cancajos. Heerlijk om zo dicht bij zee te verblijven! Naast een mooi lavastrand in de directe omgeving, kun je ook genieten van het leuke zwembad bij het hotel. Neem bijvoorbeeld een frisse duik en droog daarna weer lekker op in het zonnetje op een ligbedje. Even iets anders dan luieren? Het centrum van Los Cancajos vind je al na een klein stukje wandelen.
| Vanaf € 384.00 | Meer informatie Boek reis |


