H10 Timanfaya Palace
Heerlijk hotel in Spaans-Arabische stijl van de bekende H10-keten, direct aan zee gelegen in Playa Blanca.
Vergelijkbare reizen
Hotel VIK San Antonio - halfpension
Hotel VIK San Antonio heeft alles in huis voor een vermakelijke vakantie met het hele gezin op het zonnige eiland Lanzarote. Dit comfortabele hotel is fantastisch gelegen aan het Playa de los Pocillos strand. Je stranddagen zijn dus altijd in de buurt, maar je kunt ook genieten van waterpret in het hotel zelf. Het ruime zwembad, met uitzicht over zee en omgeven door palmbomen, is een tropisch feestje op zich. Uiteraard zijn er ook genoeg ligbedjes waar je aan je zomerse kleurtje kunt werken. De faciliteiten van Hotel VIK San Antonio zijn eindeloos. Buiten een zout- en zoetwaterzwembad is er ook een heerlijk wellnesscenter aanwezig. Hier kun je ontspannen tot in de puntjes! En de kinderen worden uitermate goed vermaakt dankzij de miniclub. Er is ook een kinderpark, waarbij ze zich volledig kunnen uitleven. Actievelingen kunnen met onder andere een fittnessruimte en tennisbanen sportieve activiteiten beoefenen. Daarnaast is het uitgebreide all inclusive programma ideaal voor iedereen die van lekker eten houdt; de keuze is erg gevarieerd. De dag afsluiten kan hier kijkend naar een leuke animatieshow waarbij het hele gezin welkom is.
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Princesa Yaiza Suite Hotel Resort
Heerlijk luxe genieten? Doe dit in hotel Princesa Yaiza! Het stijlvolle complex beschikt over veel faciliteiten en een ruime keuze aan goede restaurants. Geniet van een ontspannende behandeling in het Thalasso centrum terwijl de kinderen spelen in het speelparadijs Kikoland. Het zal hier niemand aan iets ontbreken, wat een vakantiegevoel!
| Vanaf € 839.00 | Meer informatie Boek reis |
Casa Medinilla - inclusief huurauto
Het mooie Casa Medinilla ligt op een prachtig plekje, midden in het dorpje Conil op Lanzarote. Vanaf de weg stap je zo door de poort de tuin en word je direct verrast door de ruime villa en het privézwembad. Zoiets verwacht je niet midden in een dorpje! De familie Medinilla heeft jarenlang in het huis gewoond. Toen hun 5 kinderen uit huis gingen, besloten ze te verhuizen naar een kleiner huis. Vanwege de gezellige zithoekjes, boekenkast en stenen muren voelt dit adresje nog steeds als een thuis. De villa beschikt over 3 slaapkamers. In de eerste slaapkamer staat een tweepersoonsbed, deze bevindt zich op de begane grond en beschikt over een en-suite badkamer. De tweede slaapkamer is ook op de begane grond, hier staan twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer vind je op de eerste verdieping. Hier staat zowel een eenpersoonsbed als een tweepersoonsbed. Daarnaast is er een aparte tweede badkamer op de begane grond. De badkamers beschikken beiden over een douche en toilet. In het hart van het huis is een knusse, comfortabele zithoek gecreëerd inclusief grote flat screen televisie. Er is een grote openhaard: de eerste doos hout voor de openhaard is een presentje van de eigenaar. In de eethoek staat een grote eettafel, waar je gezellig samen kunt genieten van een hapje en een drankje.
| Vanaf € 354.00 | Meer informatie Boek reis |


