Puerto Carmen

Puerto Carmen *** Spanje - Lanzarote - Puerto del Carmen Gelegen in Puerto del Carmen Ruime appartementen Op ca. 10 min. lopen van het strand Zwembad met zonneterras Halfpension ook mogelijk

Vanaf € 477,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Hyde Park Lane

Villa's Hyde Park Lane
TUI.nl

Je eigen villa met zwembad! Hier langer van dromen hoeft niet, want in een villa van Hyde Park Lane worden je dromen werkelijkheid. De villa's zijn van alle gemakken voorzien. Je voelt je hier gelijk thuis. Liggend op je zonnebed check je het laatste nieuws op je tablet. Af en toe een plons in je eigen zwembad, om de verkoeling op te zoeken. En 's avonds? Dan stook je de barbecue op en bereid je je favoriete stukje vis of vlees. Onbeperkt genieten; dat zou een goede slogan zijn voor Villa's Hyde Park Lane.

Vanaf € 861.00 Meer informatie Boek reis

Villa's Kamezi - inclusief huurauto

Villa's Kamezi - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

?Wauw!?. Dit woord past perfect bij het moment dat je aan komt rijden bij de paradijselijke secrets Villa's Kamezi. Het lijkt wel alsof je bent aangekomen in een Canarisch dorpje. En wat een fijne, rustige setting zo dichtbij zee. Je ruikt de frisse geur van het zoute zeewater direct als je uit de auto stapt, heerlijk! Overal waar je kijkt, wuiven diverse planten zachtjes heen en weer, daar word je toch vrolijk van? De traditionele villa's zien er, van binnen en buiten, prachtig uit. Het lijkt wel alsof je bij een local logeert. Dit is niet zo vreemd: alle villa's hebben ieder een andere, lokale eigenaar. Elk huisje heeft hierdoor een unieke inrichting en voelt al snel vertrouwd. Doordat er ook nog eens een privé-zwembad in de wonderschone tuin is, kun je het drukke thuisleven even loslaten. Helemaal, omdat er een supermarktje bij de villa's is, waar je verschillende lekkernijen vindt. Wil je echt even niets? Dan heb je de mogelijkheid om van te voren je boodschappen te bestellen. Bij aankomst wacht er dan een volle koelkast op je. Je kunt ook de barbecue gebruiken en wegdromen in je tuintje, terwijl je geniet van je eigen bereide maaltijd. Dat is pas ontspannen! Verken het prachtige Lanzarote met de huurauto of ontdek dit mooie eiland vanaf het water. Wat dacht je van surfen, zeilen of duiken? Duiken is het hele jaar door mogelijk. Door de jaren heen zijn er door de lava verschillende soorten riffen gevormd. Je kunt duiken in grotten, wrakduiken en zelfs nachtduiken. Je komt voornamelijk inktvissen, roggen en engelhaaien tegen. In sommige maanden is het mogelijk dat je dolfijnen en walvissen ziet! Wil je de drukte opzoeken? Dat kan in Playa Blanca. Via de boulevard loop je vanaf Villa's Kamezi in ongeveer drie kwartier naar het centrum met restaurants en barretjes.

Vanaf € 404.00 Meer informatie Boek reis

App. Galeón Playa

App. Galeón Playa
Sunweb Zomer

Appartementen Galeón Playa ligt midden in Costa Teguise, op slechts een klein stukje van het strand. Dit vakantieadres is een walhalla voor kinderen want er is een waterspeelplein en bij de mini- en kidsclub wordt van alles georganiseerd. Ook voor volwassenen is het hier goed toeven. Neem een duik in het zwembad, geniet van het zonnetje en nip lekker van een drankje van de poolbar.

Vanaf € 299.00 Meer informatie Boek reis