Villa's Hyde Park Lane - inclusief huurauto

Villas Hyde Park lane valt niet in één woord te omschrijven. Is het de knusse sfeer, de leuke tuintjes met veel groen, de perfecte locatie? Of misschien wel het fijne privézwembad met ligstoelen dat ervoor zorgt dat je helemaal kunt ontspannen? Wat het ook is, het zijn allemaal ingrediënten om tot rust te komen. Dit wordt genieten. De villa's zijn heerlijk rustig gelegen en toch vind je in de buurt een supermarktje, wat winkeltjes en enkele restaurants. Een dagje naar het strand is natuurlijk ook heerlijk en al helemaal als je maar een aantal minuutjes hoeft te lopen. Wat wil je nog meer? Puerto del Carmen heeft echt een sfeervol en intiem karakter. Dit komt voornamelijk doordat er geen hoogbouw in de plaats te vinden is. De kunstenaar Cesar Manrique heeft ervoor gezorgd dat er op het hele eiland geen hoogbouw is. Wanneer je door de straten van Puerto del Carmen slentert, langs de vele laaggebouwde witte huizen, hotels en appartementen met hun blauwe en groene accenten, merk je pas wat voor effect dit heeft gehad! Verblijf je liever zonder voordelige huurauto klik dan hier.

Vanaf € 529,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Occidental Lanzarote

Hotel Occidental Lanzarote
Sunweb Zomer

In het gezellige, toeristische gedeelte van Lanzarote, genaamd Costa Teguise, ligt het fijne, selections Hotel Occidental Lanzarote Mar. Het staat bekend om de uitstekende faciliteiten voor jong en oud, waarbij iedereen van 's morgens tot 's avonds in de watten wordt gelegd. Daarnaast is er volop animatie en zijn er activiteiten voor iedereen. De rustige ligging zorgt tevens voor een heerlijke ontspannen vakantie. Wil je naar het strand? Dan gaat er een keer per uur een gratis shuttlebusje op en neer naar het Las Cucharas strand. Wat een gemak! Kinderen kunnen zich helemaal uitleven: een groot zwembad en een kinderzwembad met glijbanen, een indoor- en outdoorspeeltuin, een spelletjesruimte, minigolf en klimmen en klauteren zorgen voor veel pret. En omdat hier één van de beste mini- en kidsclubs (voor kinderen tussen de 3 en 15 jaar) te vinden is, kun je zelf ook nog volop genieten van alle fijne faciliteiten. Relaxen kan je op een eigen ligbedje in de tropische tuin. Een andere optie is om het wellnesscenter op te zoeken. Sportieve activiteiten zijn er eveneens in overvloed: tennis, volleybal, boogschieten of aquafitness zijn slechts enkele voorbeelden. Het professionele Max Hurzeler fietscentrum is dé uitkomst voor wielrenners, waar in de wintermaanden ook regelmatig off-road fietsactiviteiten worden georganiseerd. De all inclusive formule is hier lekker uitgebreid. Er is een prima keuken met onder andere regionale specialiteiten en een à-la-carterestaurant waar heerlijke verse pasta en andere mediterrane gerechten klaar staan. Als klap op de vuurpijl zorgt een fantastisch entertainmentprogramma met professionele shows en livemuziek ervoor dat je een fantastische vakantie zult beleven in dit hotel.

Vanaf € 499.00 Meer informatie Boek reis

Villas Nohara - inclusief huurauto

Villas Nohara - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Villa Nohara zijn fijne, vrijstaande villa's die ook nog eens vrij centraal zijn gelegen in Playa Blanca. Of je de zonnige dagen aan het strand door brengt, of liever aan je eigen privé zwembad is aan jou. Wanneer de avond valt kun je op je eigen terras nog proosten bij het aansteken van de barbecue, terwijl je gelijk het echte vakantiegevoel ervaart met je familie, partner of vrienden. De villa's zijn compleet ingericht en voorzien van veel comfort. Met de gratis wifi kun je ook het thuisfront nog wat jaloersmakendje kiekjes doorsturen. Omdat Lanzarote een aantal zeer interessante plekjes kent, is het ontdekken van het eiland met een auto een absolute aanrader. Je kunt bij terugkomst de auto gratis voor de deur parkeren. Wat een gemak!

Vanaf € 429.00 Meer informatie Boek reis

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort
TUI.nl

Heerlijk luxe genieten? Doe dit in hotel Princesa Yaiza! Het stijlvolle complex beschikt over veel faciliteiten en een ruime keuze aan goede restaurants. Geniet van een ontspannende behandeling in het Thalasso centrum terwijl de kinderen spelen in het speelparadijs Kikoland. Het zal hier niemand aan iets ontbreken, wat een vakantiegevoel!

Vanaf € 839.00 Meer informatie Boek reis