Aparthotel Grand Nefeli

Welkom in Aparthotel Grand Nefeli; een comfortabel 4-sterren hotel op een van de mooiste plekjes van Lefkas. Het zeer gewaardeerde Ponti beach ligt hier namelijk direct voor de deur! Niet alleen perfect voor zonnebaders, want ook kitesurfers van over de hele wereld komen hier maar al te graag hun favoriete sport beoefenen. De kamers zijn stijlvol ingericht, met oog voor detail. Aan faciliteiten is eveneens geen gebrek in Hotel Nefeli. Zo is er een fijn zwembad met rondom aangename ligbedjes, kun je heerlijke drankjes bestellen aan de gezellige poolbar én is er een grote tuin om in weg te dromen.

Vanaf € 219,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aparthotel Odyssey

Aparthotel Odyssey
Sunweb Zomer

Wat een sfeervol adres is Aparthotel Odyssey! Niet alleen vanwege de perfecte ligging, maar ook zeker vanwege het mooie uitzicht. Je kijkt zo uit over de heuvels van het knusse en typisch Griekse plaatsje Agios Nikitas. De dag begint al goed met een lekker ontbijt en voor verkoeling zit je goed aan het zwembad. Uiteraard is een dagje strand ook geen slecht idee: je loopt zo het mooie zeewater tegemoet. Heerlijk om dit gelijk te combineren met een portie Gyros in een gezellige taverna, waarvan er hier enkele zeer gezellige van zijn te vinden. Fijne vakantie!

Vanaf € 224.00 Meer informatie Boek reis

App. Scorpios

App. Scorpios
Sunweb Zomer

Niet voor niets trekt Appartementen Scorpios vele gasten die jaarlijks terug keren. De vriendelijke familie probeert je hier een geweldige vakantie te bezorgen. Het complex is tegen de heuvel aangebouwd waardoor je vanuit het zwembad van een werkelijk fantastisch uitzicht geniet. Het uitzicht zal iedereen overtuigen in wat een geweldig mooie omgeving Scorpios zich in bevindt. De natuur zal je overweldigen. Geniet af en toe van een lekker drankje bij de bar en verken de omgeving. Wat een zalige vakantie!

Vanaf € 174.00 Meer informatie Boek reis

App. Aggelos

App. Aggelos
Sunweb Zomer

De elegante Appartementen Aggelos zijn stijlvol ingericht en liggen op een centrale locatie in Nidri; aan de rand van het centrum en op loopafstand van het strand. Wat hier zo fijn aan is, is dat je in een rustige omgeving verblijft terwijl je de levendige gezelligheid eenvoudig op kunt zoeken. De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht. Met mooie uitzichten en ruime balkons is het hier zeer aangenaam. Aan de achterkant is de meeste rust te vinden, waar je ook gelijk het zwembad aantreft. Dit gebouw is in 2015 gebouwd en hier liggen de studio's. Zoek je ligstoeltje uit en geniet hier van het heerlijke zonnetje, of juist van een plekje in de schaduw. Ook aan de kinderen is gedacht, want voor hun in er een apart kinderbadje.

Vanaf € 259.00 Meer informatie Boek reis