App. Stella

Appartementen Stella is prachtig gelegen en omgeven door weelderig groen. Bij aankomst wordt je direct al hartelijk ontvangen door de behulpzame eigenaresse Stella; ze is een echte gastvrouw en dat zorgt gelijk voor een goede binnenkomer. En dan is er nog het indrukwekkende uitzicht: de baai van Vlicho aan de ene kant en prachtige bergtoppen aan de andere kant. De secret ligging is op en top Grieks, met traditionele huisjes en familie gerunde tavernes in de directe omgeving. Het dichtstbijzijnde strand, Dessimi, ligt op ongeveer 1,5 kilometer en het centrum van Nidri kun je het beste met de auto bereiken. In de eenvoudige, traditionele appartementen kun je meteen genieten van het uitzicht vanaf je balkon, veelal over de Ionische Zee en de tuin. De inrichting kent veel lichte kleuren en is uitgerust met een kitchenette en een zithoek. Ondanks dat er geen strand voor de deur is kijk je vanaf het zwembad wel zo over zee uit en is het wel zo gemaakt dat je makkelijk de zee in kunt, erg fijn. In de avond is het erg leuk om de barbecue te gebruiken. In de plaatselijke winkel kun je hiervoor je benodigde, verse vlees kopen. Het is mogelijk om aan Stella te vragen of je een bootje kunt huren en dat regelt ze met liefde voor je. Lekker je eigen eten en drinken meenemen en puur genieten van alle uitzichten die je tegenkomt. Optioneel kun je aanmeren in de badplaats Nidri, aan de overzijde van Appartementen Stella. Hier is wandelen over de boulevard alleen al erg gezellig en er zijn vele terrasjes waar je kunt proosten met bijvoorbeeld een lokale glaasje Ouzo.

Vanaf € 379,00
 
 

Vergelijkbare reizen

George

George
TUI.nl

Maria heet je welkom! Met Griekse trots runt ze haar hotel. Ze heeft een goede kok, maar kan het soms niet laten om zelf in de keuken te gaan staan. Trots en passie; alles moet goed zijn. Met een verse jus van de bar kom je even lekker bij aan de rand van het zwembad. Af en toe scheert er een zwaluw laag over voor een slokje water. Mocht je 's avonds laat terugkomen bij George, kijk dan goed om je heen. Hier zijn eens vuurvliegjes gesignaleerd. Magisch.

Vanaf € 460.00 Meer informatie Boek reis

Lefkas Blue Residence

Lefkas Blue Residence
TUI.nl

Dit is één van de best bewaarde geheimen van het mooie eiland Lefkas. Verscholen achter een brede groene haag, ligt het pareltje Lefkas Blue Residence. De ruime en luxe appartementen zijn heerlijk om uw welverdiende vakantie in door te brengen. Bij het zwembad komt u helemaal tot rust. Op de fiets kunt u naar Lefkas-stad om te shoppen of te dineren. Griekse bedrijvigheid in de wirwar van straatjes en kleurrijke huizen. Ook is het heerlijk om een dagje te vertoeven op 'Milos Beach', het strand in de plaats Agios Ioannis. Aan dit mooie strand staan enkele oude windmolens en de zee is hier indrukwekkend helder.

Vanaf € 525.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Lefko

Hotel Lefko
Sunweb Zomer

De mooie appartementen Lefko vind je aan de oostkust van Lefkas, in het plaatsje Nidri. Vanaf hier is het maar een klein stukje lopen voordat je tenen de warme kiezels van het strand aanraken en het gezellige centrum ligt nóg dichterbij (50m). Lefko beschikt over nette appartementen die comfortabel zijn ingericht. Behalve een eenvoudige kitchenette hebben de vakantieverblijven ook een zonnig balkon waar je 's morgens de eerste zonnestralen op kunt vangen en s 'avonds de zon weer onder ziet gaan. Het prachtige zwembad is de blikvanger van de accommodatie. Behalve het grote bad is er ook een kinderbad en een jacuzzi, zodat iedereen zo nu en dan een verkoeling kan zoeken in het water. Rondom het water vind je ligbedjes en parasols, zodat je naar hartenlust van de heerlijke temperatuur kunt genieten.

Vanaf € 409.00 Meer informatie Boek reis