Valena
Alles binnen handbereik. Lekker slapen in een ruim appartement. Valena ligt midden in het centrum dus je hebt dat ene leuke souvenir zo te pakken. Fijn uit eten op de boulevard van Nidri, dat is ook om de hoek. Er zijn veel restaurants dus dat wordt ienemienemutte. Zwemmen kun je bij Royal Nidri of Lefko. Straatje over lopen en je bent er. Daar kun je ook ontbijten of iets gaan drinken in de poolbar. Meer zin in het strand? Dan loop je een paar minuten de andere kant op en kom je op het kiezelstrand van Lefkas. Kalme zee, geniet van de zon. Bedjes en bootjes te huur. Fijne vakantie!
Vergelijkbare reizen
App. Iris
Appartementen Iris is een kleinschalig complex met 15 appartementen en een rustige ligging. Gelegen direct aan zee en aan een steiger met zeilboten. Het gezellige centrum van Nidri is op loopafstand goed te bereiken. Het complex wordt gerund door zeer vriendelijke eigenaren die u met een lach zullen ontvangen. Bij de poolbar kunt u altijd terecht voor een kleine maaltijd, diverse snacks en voor een lekker koud drankje. Genieten dus!
Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Santa Marina
Hotel Santa Marina is heerlijk rustig gelegen en heeft fantastische uitzichten. De groene heuvels van het afwisselende landschap wisselen elkaar steeds af, waarbij de azuurbaluwe zee steeds schittert op de achtergrond. Het prachtig gelegen hotel is omgeven door veel groen; helemaal ontspannen is hier iets dat vrijwel vanzelf gaat. De prima kamers zijn comfortabel en licht ingericht. De dagen begin je met een ontbijtje, die met zo'n uitzicht natuurlijk al zeer vermakelijk beginnen. Plezier is ook zeker in de omgeving van Agios Nikitas te vinden. Je kunt hiervoor bij het zwembad terecht, maar de omgeving is uitermate geschikt om te ontdekken. Zowel het strand als het centrum zijn op loopafstand te vinden.
Vanaf € 234.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Stella
Appartementen Stella is prachtig gelegen en omgeven door weelderig groen. Bij aankomst wordt je direct al hartelijk ontvangen door de behulpzame eigenaresse Stella; ze is een echte gastvrouw en dat zorgt gelijk voor een goede binnenkomer. En dan is er nog het indrukwekkende uitzicht: de baai van Vlicho aan de ene kant en prachtige bergtoppen aan de andere kant. De secret ligging is op en top Grieks, met traditionele huisjes en familie gerunde tavernes in de directe omgeving. Het dichtstbijzijnde strand, Dessimi, ligt op ongeveer 1,5 kilometer en het centrum van Nidri kun je het beste met de auto bereiken. In de eenvoudige, traditionele appartementen kun je meteen genieten van het uitzicht vanaf je balkon, veelal over de Ionische Zee en de tuin. De inrichting kent veel lichte kleuren en is uitgerust met een kitchenette en een zithoek. Ondanks dat er geen strand voor de deur is kijk je vanaf het zwembad wel zo over zee uit en is het wel zo gemaakt dat je makkelijk de zee in kunt, erg fijn. In de avond is het erg leuk om de barbecue te gebruiken. In de plaatselijke winkel kun je hiervoor je benodigde, verse vlees kopen. Het is mogelijk om aan Stella te vragen of je een bootje kunt huren en dat regelt ze met liefde voor je. Lekker je eigen eten en drinken meenemen en puur genieten van alle uitzichten die je tegenkomt. Optioneel kun je aanmeren in de badplaats Nidri, aan de overzijde van Appartementen Stella. Hier is wandelen over de boulevard alleen al erg gezellig en er zijn vele terrasjes waar je kunt proosten met bijvoorbeeld een lokale glaasje Ouzo.
Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |