Valena

Alles binnen handbereik. Lekker slapen in een ruim appartement. Valena ligt midden in het centrum dus je hebt dat ene leuke souvenir zo te pakken. Fijn uit eten op de boulevard van Nidri, dat is ook om de hoek. Er zijn veel restaurants dus dat wordt ienemienemutte. Zwemmen kun je bij Royal Nidri of Lefko. Straatje over lopen en je bent er. Daar kun je ook ontbijten of iets gaan drinken in de poolbar. Meer zin in het strand? Dan loop je een paar minuten de andere kant op en kom je op het kiezelstrand van Lefkas. Kalme zee, geniet van de zon. Bedjes en bootjes te huur. Fijne vakantie!

Vanaf € 288,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Ponti Beach

Ponti Beach
TUI.nl

Met prachtig uitzicht over de mooie kustlijn van Vassiliki, kun je hier genieten van een fijne vakantie. De pas gerenoveerde kleurrijke kamers zijn redelijk eenvoudig. Je vind hier wat je nodig hebt tegen een scherpe prijs. In de omgeving is voldoende te zien en te doen. Surfen in Vassiliki, met de auto naar Porto Katsiki of wandelen in de directe omgeving. Je kunt ook op je gemak naar het centrum van Vassiliki gaan voor een lekkere cappucino of een uitgebreide Griekse lunch. Met uitzicht op de haven is er altijd wel wat te zien en te beleven.

Vanaf € 251.00 Meer informatie Boek reis

Athos

Athos
TUI.nl

Struin langs de winkeltjes in de hoofdstraat van Nidri, op zoek naar leuke souvenirs. Iets moois om nog lang aan deze heerlijke vakantie terug te denken. Hotel Athos is een leuk, kleinschalig hotel in de haven van Lefkas. Daar is altijd wel iets te doen of te zien. Relaxen bij het zwembad of in de whirlpool, lekker uit eten op de boulevard. Neem ook de tijd om het eiland te verkennen. Er is veel te zien en te doen. De beste strand-selfie maak je op Porto Katsiki of Egremni Beach, aan de westkust. Vraag meer tips ter plaatse, aan de mensen van Lefkas. Ze houden van hun eiland en dat kun je merken.

Vanaf € 379.00 Meer informatie Boek reis

Cleopatra - Arts en Auto

Cleopatra - Arts en Auto
TUI.nl

Een 15 pk motorbootje inclusief! Bij aankomst zul je direct onder de indruk zijn van het prachtige uitzicht. Aan de overkant van de baai zie je tegen de avond de lichtjes van Nidri verschijnen. Betoverend. Je kunt in de tuin lekker luieren en relaxen in de whirlpool. Of je gaat eropuit met jouw bootje, kabbelend op het water, genieten van de zon. De boulevard van Nidri ligt op 5 kilometer afstand over de weg en 500 meter over het water. Op ongeveer 10 minuten loopafstand, in het plaatsje Geni, zijn diverse Taverna's waar je op het terras aan het water kunt dineren.

Vanaf € 403.00 Meer informatie Boek reis