App. Sunshine
Op een heerlijk rustige locatie liggen de onlangs gerenoveerde Appartementen Sunshine. Vanuit hier heb je een ruim uitzicht, waardoor je zelfs over zee kunt kijken. De rustige ligging, nabij de zee, maakt dit complex ideaal voor gezinnen met kleine kinderen en iedereen die op zoek is naar een zonnige vakantie waar je volledig kunt ontspannen in een heerlijk klimaat en in een mooie omgeving. Het middelpunt van het hotel is zeker het zwembad. Omring door fijne ligstoelen is dit voor veel gasten een favoriet plekje. En dat is ook eigenlijk niet zo gek, want met zo'n uitzicht en heerlijke ligbedjes komt er hier iedere dag wel weer een heerlijk zomers vakantiegevoel naar boven. Ook erg leuk is het centrum van Petra, waar je op loopafstand de leukste taverna's en terrasjes van deze sfeervolle plaats aantreft.
Vergelijkbare reizen
App. Gera Bay
Wanneer we aankomen bij Gera Bay, worden we helemaal vrolijk. Wat ziet het er hier kleurrijk uit! En dat is niet het enige? de prachtige groene omgeving, de ontspannen sfeer, het heerlijke zwembad: het zijn allemaal ingrediënten voor een geweldig verblijf op Lesbos. We worden vriendelijk ontvangen door de gastvrije eigenaar en krijgen een frappé aangeboden? even lekker bijkomen. Terwijl we bijkomen, vertelt de eigenaar over de omgeving. Het ziet er naar uit dat dit een onvergetelijke vakantie gaat worden!
Vanaf € 164.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Villa's Elpiniki
Villa's Elpiniki zijn rustig gelegen aan de rand van het pittoreske dorpje Molivos. Gebouwd in traditionele stijl is dit het perfecte vakantieverblijf voor degene die rust zoekt, maar wel dichtbij de gezelligheid van het centrum wil verblijven. Vanuit dit kleinschalige complex wandel je namelijk zo naar de oude dorpskern. Absoluut een aanrader om hier een gezellige taverna uit te zoeken en je favoriete Griekse gerecht te bestellen. De sfeer die hier heerst is uniek; wat een heerlijk plekje! Rondom Appartementen Villa's Elpiniki staan veel olijfbomen, wijnvelden en fruitbomen. En het zwembad is hier niet alleen heerlijk om bij af te koelen, het heeft ook nog eens een uitzicht op dé eyecatcher van de stad; de beroemde burcht van Molivos. Maar niet alleen de omgeving is hier prachtig, want ook de villa's zelf zijn royaal en ruim ingericht. De tradiotionele appartementen hebben karakteristieke details, waar de authentieke bouwstenen een goed voorbeeld van zijn. Dat Griekenland het land bij uitstek is om culinair te ontdekken, kun je dat in de buurt goed ontdekken. Met zoveel natuurlijk schoon in de omgeving zijn de gerechten vaak bereid met lokale, biologische ingrediënten. (H)eerlijk vers dus! Wil je zelf een traditioneel gerecht maken, dan is een bezoek aan de nabij gelegen, pittoreske Agora markt niet te missen.
Vanaf € 209.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Arthemis
Bij Appartementen Arthemis heb je echt het gevoel tussen de locals te verblijven en is een ideaal plekje voor rustzoekers. Gelegen tussen de olijfbomen en weilanden is dit echt een oase van rust! De appartementen zijn nagenoeg nieuw, erg ruim en echt van alle gemakken voorzien. We hebben zelfs een wasmachine, een koffiezetapparaat en een oven, ideaal! Zowel overdag als 's avonds genieten we eindeloos op ons heerlijke balkon van het prachtig uitzicht en de rust? Op ongeveer 5 minuutjes lopen vind je het mooie strand van Anaxos en in de omgeving vind je genoeg leuke restaurantjes en supermarkten. Anaxos is echt een dorpje, maar winkeltjes en restaurants heb je er genoeg. 's Avonds is het er iets rustiger. Wil je een avondje op pad, dan is het een aanrader Petra en Molyvos eens te bezoeken.
Vanaf € 194.00 | Meer informatie Boek reis |