Hotel Morfula
Hotel Morfula is een ecovriendelijk hotel tegenover het prachtige strand van Vatera; je hoeft alleen nog maar even over te steken. De kleinschalige en knusse uitstraling gaat geconbineerd met een persoonlijke benadering. Niet voor niets is dit een heerlijk plekje als je op zoek bent naar een ongedwongen zonvakantie. De comfortabele kamers zijn ruim ingericht en hebben allemaal een balkon, waarvan sommige ook met zeezicht. De bijbehorende taverna is niet alleen heel erg sfeervol en gezellig, je kunt er ook nog eens de lekkerste huisgemaakte gerechten uitproberen. De eigenaren John en Effie zorgen dat het je aan niets ontbreekt. Vooral de gegrilde gerechten zijn hier erg populair!
Vergelijkbare reizen
Kaloni Village
Je vindt hier de vakantie die je zoekt. In de golf van Kaloni, gelegen in een groene omgeving ligt Kaloni Village er piekfijn bij. De gebouwen zijn rondom de maar liefst zes zwembaden gebouwd: op en top genieten van de Griekse zonnenstralen. De ruime kamers en de rustige ligging direct aan het strand zijn een perfecte combi voor een strandvakantie samen of met het hele gezin. Voor de actieveling zijn er enkele sport faciliteiten beschikbaar. En doordat Kaloni bekend staat om de rijke beschermde gebieden kunnen natuurliefhebbers hier hun hart ophalen. Ideaal dus om ter plaatse fietsen te huren, omgeving verkennen.
| Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |
Arisvi
In het typische vissersdorpje Skala Kalloni kent iedereen elkaar. Dat voel je als de vriendelijk eigenaresse klaar staat voor een warme begroeting. Arisvi heeft een behoorlijke metamorfose ondergaan: de kamers zijn fris en fruitig. Gerund door een Griekse familie zult zich hier als snel thuis voelen. De eigenaresse kent als geen ander deze omgeving dus vraag naar tips over leuke uitstapjes. En je hoort hier de zee heerlijk ruisen. Door de ligging vrijwel direct aan het strand is het prima vertoeven. En dat voor een vriendelijke prijs. Dit maakt deze plek tot een aangenaam vakantieadres.
| Vanaf € 310.00 | Meer informatie Boek reis |
Studio's Afrodite
Gelegen tussen mooie groene heuvels ligt Appartementen Afrodite. Stratos en Maria (de eigenaren) geven je een warm welkom. Vaak worden de gasten al meteen uitgenodigd om deel te nemen aan de barbecue. Het appartement is rustig gelegen, maar wel in de buurt van de winkels en de supermarkt. Anaxos is een gezellig dorpje en ook dichtbij Petra wat je lopend kunt bereiken. 's Morgens kun je verse broodjes halen bij de bakker en 's avonds is het mogelijk om een lekkere cocktail te drinken bij de poolbar. Ook voor avonturiers heeft Lesbos veel te bieden. Het is een uitstekende manier om het achterland en het onontdekte deel van het eiland te zien. Een tocht door groene bossen, verlaten dorpjes, historische sites en mooie stranden. Dwars door gebergten en wijngaarden, het is een route die je zelf kunt samenstellen of met een gids. En natuurlijk kun je met de jeep ook de off road wegen in slaan, voor nog meer avontuur!
| Vanaf € 139.00 | Meer informatie Boek reis |

