Marianthi Paradise

Een stukje natuurlijk Griekenland met een view. Je kijkt vanuit het groene Marianthi Paradise zo uit op de oude stad Molyvos. Een hotel met een biologisch tintje. De Griekse lekkernijen die ze hier maken worden zoveel mogelijk bereid met groente en fruit uit eigen tuin. In deze oase van rust kun je op je terras genieten van die kleine dingen in het leven. Een knus paradijsje.

Vanaf € 406,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Delfinia

Delfinia
TUI.nl

Het allereerste hotel in Molyvos weet door zijn jarenlange bestaan wat gastvrijheid is. Een verblijf in Delfinia staat dan ook voor een ontspannen, Griekse vakantie en goede service. Het ruim opgezette hotel ligt in een groene omgeving, direct aan een heerlijk strand en het centrum van Molyvos op korte loopafstand. Als een dorpje liggen de bungalows verspreid in de goed onderhouden tuin. Hierdoor voelt het complex vriendelijk aan. Een prettige plek voor een vakantie samen of met het hele gezin. Vanaf het zwembad en het terras bij het hoofdgebouw heb je een prachtig uitzicht op Molyvos! Het dorp is vol met restaurants en tavernen, maar voor een lekker diner draaien ze hier hun hand niet om.

Vanaf € 479.00 Meer informatie Boek reis

Kaloni Village

Kaloni Village
TUI.nl

Je vindt hier de vakantie die je zoekt. In de golf van Kaloni, gelegen in een groene omgeving ligt Kaloni Village er piekfijn bij. De gebouwen zijn rondom de maar liefst zes zwembaden gebouwd: op en top genieten van de Griekse zonnenstralen. De ruime kamers en de rustige ligging direct aan het strand zijn een perfecte combi voor een strandvakantie samen of met het hele gezin. Voor de actieveling zijn er enkele sport faciliteiten beschikbaar. En doordat Kaloni bekend staat om de rijke beschermde gebieden kunnen natuurliefhebbers hier hun hart ophalen. Ideaal dus om ter plaatse fietsen te huren, omgeving verkennen.

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis

Harris

Harris
TUI.nl

Welkom bij Harris. Oprechte Griekse gastvrijheid en een fijne 'no nonsense' sfeer. Dat zijn kernwoorden die deze geliefde vakantieplek het beste omschrijven. Dit is net thuiskomen. Eerst even een pad af, onder de olijfbomen door. De kamers zijn zonder teveel poespas ingericht, maar je vind er alles wat je nodig hebt. Voor net een beetje extra comfort zijn er wat nieuwere superior kamers. De locatie is ook een pluspunt. Gelegen in een rustige omgeving met uitzicht over het dorp Anaxos en in het centrum en met de voetjes op het strand waar heerlijke maaltijden op je wachten. Maar daar weten ze bij Harris ook raad mee. Want naast een ontbijt komen Griekse lekkernijen voorbij. Regelmatig organiseert de familie een gezellige barbecue-avond met muziek en dans. Ben je al helemaal klaar voor vakantie?

Vanaf € 214.00 Meer informatie Boek reis