Marianthi Paradise
Een stukje natuurlijk Griekenland met een view. Je kijkt vanuit het groene Marianthi Paradise zo uit op de oude stad Molyvos. Een hotel met een biologisch tintje. De Griekse lekkernijen die ze hier maken worden zoveel mogelijk bereid met groente en fruit uit eigen tuin. In deze oase van rust kun je op je terras genieten van die kleine dingen in het leven. Een knus paradijsje.
Vergelijkbare reizen
Hotel Vicky I & II & III
Hotel Vicky I & II & III heeft een wonderschone ligging op een groene heuvel. Daarbij hoort een uitzicht waar je u tegen zegt, want vanuit veel plekjes heb je prachtige uitzichten over zee. De beste plekjes hiervoor zijn ongetwijfeld vanuit het buitenterras, behorende bij het restaurant, en het zwembad. Het vele groen waar deze omgeving bekend om is zal je ook zeker niet ontgaan. Aan het einde van deze weelderige natuur kom je vanzelf aan bij het fijne Agios Isidoro strand, wat ook wel als een van de schoonste stranden van Lesbos wordt gezien. De kleinschaligheid van Hotel Vicky I & II & III sluit helemaal aan bij de Griekse bouwstijl. Natuurlijk mogen de typisch Griekse gerechten hier ook niet bij ontbreken: de beste olijfolie, verse groenten, kazen, vlees en vis van het eiland worden hier geserveerd, waarbij de aankleding en het uitzicht zorgen voor de rest. Na zonsondergang kun je uiteraard een bezoek brengen aan het iets verderop gelegen centrum van Plomari of je terug trekken in de kamers die, met veel hout en passende decoraties, comfortabel zijn te noemen.
| Vanaf € 319.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Sea Horse
Met zijn ligging aan het haventje van Molivos kun je Hotel Sea Horse gerust idyllisch, authentiek en charmant noemen. Naar het strandje kun je gemakkelijk lopen; het is slechts 300 meter. Voor het centrum hoef je slechts de deur uit te stappen. Je zit hier immers midden in het centrum. Groot opgezet kun je Hotel Sea Horse niet noemen. Dit kleinschalige hotel heeft slechts een handje vol kamers en één appartement. De Griekse familie die het hotel runt, helpt je graag aan de mooiste tips. Voor een heerlijke maaltijd hoef je in ieder geval niet ver. Hotel Sea Horse heeft ook een eigen restaurant en nog een cafeetje waar je heerlijk de dag af kunt sluiten. Bij dit hotel heb je altijd je eigen balkonnetje of terrasje. Even lekker lezen in de zon met een kopje zelf gezette thee is dus goed mogelijk. Je hebt op je kamer namelijk een klein keukentje met o.a. een waterkoker en een koelkastje. Dan kijk je vanaf je balkon ook nog eens uit over de zee!
| Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Molivos Queen
In Secrets Appartementen Molivos Queen, gelegen in het traditionele dorp Molyvos kun je ongestoord genieten van een heerlijk ontspannen zonvakantie. De appartementen liggen wat hoger in het dorp, waardoor je een adembenemend uitzicht hebt. Vanaf hier kunt je pas goed zien dat je op een werkelijk prachtige bestemming terecht bent gekomen! En het fijne is, dat zowel het zandstrand en de winkeltjes nabij de appartementen zijn gelegen. Appartementen Molivos Queen bieden een ideale combinatie van rust en gezelligheid! Met een authentieke bouwstijl zijn deze traditionele appartementen gecombineerd met veel licht. Overal bloeien er fleurige bloemen waardoor een schilderachtig plaatje ontstaat. Wat je van de buitenkant wellicht niet verwacht, is dat de appartementen van binnen vrij ruimtelijk zijn ingericht en waarbij alle comfort aanwezig is. Vanaf het balkon, gedecoreerd met prachtige gietijzeren hekken, heb je vrijwel altijd een prachtig uitzicht over de blauwe zee of hét paradepaardje van de stad; het kasteel! De omgeving kent veel leuke plekjes voor een heerlijk lunch of diner, maar de rest van Lesbos is ook te mooi om links te laten liggen. Je kunt eenvoudig met de auto de mooiste plekjes bekijken. Zo is het 'versteede woud' een wereldberoemd nationaal park met prachtige wandelroutes. Eventueel kun je dit nog combineren met een bezoek aan het nabij gelegen natuur historisch museum.
| Vanaf € 144.00 | Meer informatie Boek reis |

