15-dgs excursiereis De vele gezichten van Madeira
Gemoedelijke Portugese dorpjes, hoge bergtoppen, groene dalen, puur natuur en vele vergezichten. Zijn naam als bloemeneiland maakt Madeira alle eer. Vanwege het gunstige klimaat bloeien er het hele jaar vele soorten. Bergwegen op Madeira zijn omzoomd door de geurende hortensia's en andere kleurige bloemen. Maak nu uitgebreid kennis met de vele gezichten van Madeira tijdens deze excursiereis.
Vergelijkbare reizen
8-daagse rondreis Kleurrijk Madeira
Per auto Madeira verkennen;een uitstekende manier om op uw gemak te genieten van de uitbundige natuur, de indrukwekkende vergezichten en de pittoreske plaatsjes onderweg. Een bezoek aan Funchal ontbreekt natuurlijk ook niet in het programma. Wandelend of toerend over het eiland constateert u dat u zelden zo'n afwisselend landschap heeft gezien als hier. Van de serene hoogvlaktes in het binnenland tot de rauwe rotsen aan de grillige kust.
| Vanaf € 570.00 | Meer informatie Boek reis |
Zuid-Europa cruise - MS Marco Polo***+
INTRODUCTIE-AANBIEDING! Dankzij onze nieuwe samenwerking met de Engelse rederij Cruise & Maritime hebben wij het MS Marco Polo***+ opnieuw in ons programma. De kleinschaligheid en de persoonlijke sfeer aan boord maakt cruisen met dit schip zó uniek. Bovendien zijn de maaltijden aan boord van topkwaliteit! Ter introductie lanceren wij hierbij een schitterende cruise naar Spanje, Marokko, de Canarische Eilanden en Madeira! En wie wil dat nu niet, de temperatuur zakt hier namelijk zelden onder de 20 graden! Vliegreis van en naar Londen is vanzelfsprekend inbegrepen, bovendien hebben wij een uitgebreide stadstour door de `Big-Ben stad` voor u op het programma staan. Wat kan cruisen toch heerlijk relaxt (én voordelig!) zijn? Maar let op: er is alléén vertrek op 12 april en het aantal plaatsen is beperkt dus snel reageren is noodzakelijk!Frans Normandië & Kanaaleilanden Cruise met het MS Marco PoloSpanje, Portugal & Marokko Cruise met het MS Marco Polo
| Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |
Dorisol Mimosa
Zonvakantie Madeira - Dorisol Mimosa *** Geniet van faciliteiten van 2 hotels tijdens uw verblijf in Dorisol Mimosa! U vindt maar liefst 3 zwembaden, een heerlijke Spa en 3 restaurants. Dit 3-sterrenhotel is prachtig gelegen op een heuvel en zorgt voor een fantastisch uitzicht op zee. In de omgeving is genoeg te beleven, wandel over de heerlijke promenade of bezoek het bruisende centrum van Funchal. Geniet van uw vakantie in het heerlijke Dorisol Mimosa! Laat u betoveren door de schoonheid van het bloemeneiland Madeira. Op dit exotische stukje Portugal sieren prachtige tropische en subtropische bloemen en planten het bergachtige landschap. Het binnenland is een waar wandelparadijs met vele goed onderhouden wandelroutes in een bosrijke omgeving met pittoreske dorpjes. De naam bloemeneiland is trouwens niet zomaar uit de lucht gegrepen. Het hele jaar bloeit hier namelijk onder invloed van het gunstige klimaat een uitbundige bloemenpracht. Hoogtepunt van het jaar is het beroemde ?Flowerfestival? dat elk jaar in april/mei wordt gehouden. Maar ook wanneer u gewoon in alle rust wilt genieten van de zon is Madeira een heerlijk eiland. U vindt hier weliswaar niet veel stranden, maar dat gemis wordt ruimschoots gecompenseerd door de zwembaden bij de hotels. Ook de golfliefhebber kan zich op Madeira naar hartenlust uitleven. De 27-holes golfbaan Santo da Serra geldt onder kenners als een van de spectaculairste in Europa en wordt gekenmerkt door prachtige vergezichten. Boek nu uw vakantie Madeira en ontdek deze schitterende ?drijvende tuin? in de Atlantische Oceaan! Naar Madeira gaat u niet voor het strand, alhoewel er wel twee (opgespoten) zandstranden zijn en een paar mooie kiezelstranden, waaronder in Funchal. Op diverse plaatsen en ook bij een aantal hotels zijn er rotsplateaus met ligbedden en toegankelijkheid tot de zee. Lekker zonnen kunt u natuurlijk ook op een ligbedje naast het zwembad van uw accommodatie. Bent u toch op zoek naar echt lange zandstranden? Op ca. 2,5 uur varen ligt het eiland Porto Santo met prachtige stranden. Een leuke dagtrip. Dat wordt lekker vakantievieren op Madeira!
| Vanaf € 345.80 | Meer informatie Boek reis |


