Hotel Quinta Perestrello Heritage House
De aankomst bij Hotel Quinta Perestrello Heritage House is veelbelovend. Het charmante landhuis is omringd door tuinen en ziet er prachtig uit. Hier kan je een plaatsje zoeken tussen de planten en bloemen om uitgebreid te genieten. Neem een ligstoel, een goed boek en relax! Er is ook genoeg te zien in de buurt van het hotel. Het hotel beschikt over de perfecte ligging, rond het hotel is het rustig maar je kan gemakkelijk de gezelligheid opzoeken. Verder kan je een bezoek brengen aan het toeristische dorpje Santana. Santana staat bekend om de typische felgekleurde en driehoekige huisjes (casas de Colmo). Sommige huisjes worden bewoond, maar er zijn ook huisjes om te bezichtigen. Dit is één van de vele aanraders tijdens een bezoek op Madeira!
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Pestana Village Garden Resort
Luxe aparthotel met 5000 m² aan tropische tuinen en een familiaire sfeer.
| Vanaf € 45.90 | Meer informatie Boek reis |
Zuid-Europa cruise - MS Marco Polo***+
INTRODUCTIE-AANBIEDING! Dankzij onze nieuwe samenwerking met de Engelse rederij Cruise & Maritime hebben wij het MS Marco Polo***+ opnieuw in ons programma. De kleinschaligheid en de persoonlijke sfeer aan boord maakt cruisen met dit schip zó uniek. Bovendien zijn de maaltijden aan boord van topkwaliteit! Ter introductie lanceren wij hierbij een schitterende cruise naar Spanje, Marokko, de Canarische Eilanden en Madeira! En wie wil dat nu niet, de temperatuur zakt hier namelijk zelden onder de 20 graden! Vliegreis van en naar Londen is vanzelfsprekend inbegrepen, bovendien hebben wij een uitgebreide stadstour door de `Big-Ben stad` voor u op het programma staan. Wat kan cruisen toch heerlijk relaxt (én voordelig!) zijn? Maar let op: er is alléén vertrek op 12 april en het aantal plaatsen is beperkt dus snel reageren is noodzakelijk!Frans Normandië & Kanaaleilanden Cruise met het MS Marco PoloSpanje, Portugal & Marokko Cruise met het MS Marco Polo
| Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |
8-daagse rondreis Bloemeneiland Madeira
Madeira staat ook wel bekend als het Bloemeneiland. De begroeiing is er subtropisch, exotisch, groen en kleurrijk. Maar we vinden op deze Portugese parel van een eiland ook vele charmante stadjes, authentieke dorpen, schitterende bergpieken, ruige zeekliffen en natuurlijke zwembaden. En we gaan er ook proeven van de beroemde Madeira wijn die op de eigen wijngaarden geproduceerd wordt. Een heerlijke reis vol ontdekkingen, vrije tijd én een aangenaam verblijf in een 4-sterrenhotel op loopafstand van het gezellige Funchal.
| Vanaf € 809.00 | Meer informatie Boek reis |



