Aparthotel Plaza Son Rigo

Aparthotel Plaza Son Rigo ligt perfect: in het centrum van Playa de Palma. Ook het strand ligt vlakbij want na een klein stukje wandelen sta je al met je voeten in het zand. Houd je van wandelen: het is erg leuk om over de boulevard te slenteren en te genieten van de gezellige drukte om je heen. Om wat verkoeling te zoeken tijdens een heerlijke, zonnige dag heeft Plaza Son Rigo een zwembad met kinderbadje waar altijd een levendige sfeer hangt en waar kinderen lekker kunnen spelen. Ook is er een zwembad waar je op het zonneterras in alle rust kunt genieten van het zonnetje. Wil je echt even ontspannen, dan kan dat in de spa met jacuzzi, sauna en verwarmd zwembad met hydromassage. Wie houdt van sport en spel zit hier goed: elke dag worden er activiteiten georganiseerd voor zowel kinderen als volwassenen. Lekker van een drankje nippen, of genieten van een lekkere snack kan in de snackbar bij het levendige zwembad. 's Avonds kun je in het restaurant genieten van een smakelijk buffet, waarbij er gedacht is aan wat kinderen lekker vinden en waar sommige maaltijden voor je worden klaargemaakt waar je bij staat.

Vanaf € 334,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Dunas Blancas

Hotel Dunas Blancas
Sunweb Zomer

Wat een heerlijke bestemming! Hotel Dunas Blancas is een uitstekend hotel, waar je lekker ontspannen met een boekje aan de rand van het zwembad kunt genieten. Een dagje strand kan natuurlijk ook, vanuit je kamer is het slechts een klein stukje lopen. In dit hotel heerst een prettige sfeer en je kunt hier voortreffelijk eten. Uiteraard kun je er ook voor kiezen om een avondje te dineren in één van de restaurants in El Arenal. Door de ligging van het hotel midden in het bruisende centrum zit je zo in de leukste bars en restaurants. Hier kun je volop genieten van een welverdiende vakantie!

Vanaf € 464.00 Meer informatie Boek reis

App. Prinsotel Alba

App. Prinsotel Alba
Sunweb Zomer

Aparthotel Prinsotel Alba is een superhotel vlak bij het mooie strand en het gezellige centrum van Cala d'Or. Een heerlijke plek voor een fijne vakantie met het hele gezin. De ruime appartementen zijn verdeeld over meerdere gebouwen elk met een eigen naam. Sommige liggen aan het zwembad, maar er zijn ook appartementen in het rustigere gedeelte. Naast de vele faciliteiten is er een gezellige miniclub voor de kleintjes en een animatieteam voor jong en oud! En als je toch het complex uit wil, dan zit je zo in het centrum van Cala d'or met leuke winkels en goede restaurants.

Vanaf € 339.00 Meer informatie Boek reis

App. Sun Beach

App. Sun Beach
Sunweb Zomer

Appartementen Sun Beach is ideaal gelegen, midden in het levendige centrum van Santa Ponsa. Hier zijn veel winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Het strand ligt op slechts 100 meter maar, ook binnen het complex is genoeg te doen. Zo kun je na een verfrissende duik in het zwembad genieten van een lekker drankje bij de poolbar. De lichte en mooie appartementen zijn afgelopen winter gerenoveerd en voor iedereen geschikt die zijn vakantie in een gezellige omgeving wil doorbrengen!

Vanaf € 209.00 Meer informatie Boek reis