Hotel Amic Horizonte
Comfortabel hotel met een heerlijk zwembad en prachtig uitzicht over de baai van Palma.
Vergelijkbare reizen
Viva Blue
Verzorgd, ruim opgezet en kindvriendelijk. De ideale combi voor een vakantie met het gezin maar ook samen heb je hier een fijne vakantie. Met maar 200 meter van het strand en net naast het Albufera nationale park kan je hier alle kanten op. Lekker eten, veel faciliteiten en een luxe appartement. Wat wil je nog meer?
| Vanaf € 874.00 | Meer informatie Boek reis |
Condesa de la Bahia
Vanaf je ligbed kijk je uit over het zwembad, het strand en de zee. Neem nog een slokje van je verkoelende drankje en relax. Condesa de la Bahia is een mooi 4-sterren hotel, pal aan het strand van Alcudia. Dagenlang plezier op het strand met vele watersportfaciliteiten. Heb je het strand wel gezien? Ook bij het hotel kunnen jong en oud zich vermaken. Denk aan de eigen splash pool voor kids, beachvollybal, of tafeltennis. Een lekkere hamburger tussendoor, want vakantievieren maakt hongerig!
| Vanaf € 804.00 | Meer informatie Boek reis |
Ayron Park
Bekend en populair complex met een top ligging op de grens tussen Playa de Palma en El Arenal op loopafstand van de gezellige boulevard en het strand. Het complex is rustig gelegen in een mooie tuin, maar toch dicht bij het vertier en vermaak in de omgeving. Een accommodatie waar tevreden gasten graag terugkomen en dat al jarenlang zeer populair en bekend is op de Nederlandse markt.
| Vanaf € 619.00 | Meer informatie Boek reis |

