Hotel Amic Horizonte

Comfortabel hotel met een heerlijk zwembad en prachtig uitzicht over de baai van Palma.

Vanaf € 199,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Piñero Tal

Hotel Piñero Tal
Sunweb Zomer

Met het strand binnen handbereik is Hotel Piñero Tal ideaal gelegen. Met het mooie zwembad en de andere faciliteiten zullen ook de kinderen zich helemaal thuis voelen. 's Avonds geniet je gezellig van de animatieshows onder het genot van een drankje.

Vanaf € 449.00 Meer informatie Boek reis

App. Serena Sol

App. Serena Sol
Sunweb Zomer

Appartementen Serena Sol ligt op een ideaal plekje. De omgeving is heerlijk rustig, waardoor dit Secrets adresje perfect is om te relaxen en even helemaal niets te moeten. Na een klein stukje wandelen sta je op het schitterende strandje van een van de vele adembenemende baaien die Cala D'Or rijk is. Het supermarktje om de hoek van Serena Sol zorgt iedere ochtend voor verse broodjes. Heerlijk om hiervan te smullen op je eigen balkonnetje. Nog meer genieten kan aan de rand van het zwembad op een ligbedje: heerlijk soezen in het zonnetje of wegduiken in een spannend boek. Na zo'n fijn dagje luieren is het tijd om de smaakpapillen te prikkelen. Gezellig in een restaurantje in de omgeving of 'thuis' in je eigen appartementje. Fornalutx is een pittoresk dorpje met een uniek karakter. Het is al een aantal keer uitgeroepen tot mooiste plaatsje van Spanje. Smalle straatjes wisselen zich af met kleine huisjes en mooie pleintjes, waar allerlei verschillende tapas genuttigd worden. Bij het verlaten van Fornalutx is het zeker de moeite waard om een bezoekje te brengen aan de Mirador de Ses Barques. Vanaf dit uitzichtplatform op 400 meter hoogte heb je een schitterend uitzicht over de baai van Sóller, fantastisch!

Vanaf € 269.00 Meer informatie Boek reis

Hotel THB Felip Class

Hotel THB Felip Class
Sunweb Zomer

Hotel THB Felip Class ligt centraal in Porto Cristo: na een klein stukje wandelen kom je al aan bij het haventje en vind je een aantal leuke restaurantjes waar je lekker kunt eten. Het zwembad van het hotel is niet zo groot, maar dat geeft niet want het schitterende strand ligt voor de deur. De kamers van Hotel THB Felip Class zijn netjes ingericht. Een deel van de kamers kijkt uit op het strand, dat in een baai ligt, en op zee. Ontspannen in het hotel kan op het terras bij het zwembad, maar ook in de spa. Hier vind je een mooi verwarmd zwembad met hydro-massage, een sauna en een hamam. Ook kun je hier fitnessen en genieten van een weldadige massage. Lekker van een drankje nippen kan in de gezellig lounge bar. Op vrijdag wordt hier gezorgd voor live muziek en op zaterdag is er een DJ.

Vanaf € 384.00 Meer informatie Boek reis