Hotel Encant
Hotel Encant heeft een perfecte ligging: je hoeft alleen maar de weg over te steken en je staat al op de gezellige wandelboulevard. Om naar het strand te gaan hoef je dus maar een klein stukje te lopen en je kunt je handdoek al uitrollen. Ook als je op zoek bent naar winkels, restaurants en bars zit je hier goed. Die vind je in de direct omgeving. Geniet 's avonds op één van de leuke terrassen in het bruisende centrum van El Arenal. Hier zul je je geen moment vervelen!
Vergelijkbare reizen
Houm Plaza Son Rigo
Het is zonneklaar: het no-nonsense Houm Plaza Son Rigo bij Playa de Palma op Mallorca is een regelrechte klassieker. Hoe dat komt? Het basic maar prima ingerichte, 3,5 sterren-gebouw is de perfecte uitvalsbasis voor een lekkere strandvakantie met een aangename Spaanse vibe. Zonder haast ontspan je in de groen beboste tuin bij het zwembad of al dobberend in de Middellandse Zee. Het strandleven begint namelijk 5 minuten verderop. En, weg van de ligbedden is een leuk uitstapje zo geregeld door de voortreffelijke ligging; het attente personeel geeft graag insidertips om de couleur locale te proeven. Minpuntje: het kost misschien wat moeite om weer naar huis te gaan.
| Vanaf € 586.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Luna & Luna Park
Hotel Luna & Luna Park bestaat uit twee gebouwen met goed verzorgde kamers. Het hotel staat bekend om de goede ligging in het centrum van El Arenal en de goede All Inclusive formule. Er is een gezellig animatieteam aanwezig dat twee keer per week een live show organiseert. In het vlakbij gelegen centrum liggen alle winkeltjes, restaurants en bars waar El Arenal zo beroemd om is. En dan loop je ook nog zo naar Aquacity, het grootste waterpretpark van het eiland. Dat wordt hoe dan ook een spetterende vakantie!
| Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel HM Gran Fiesta
Het moderne HM Gran Fiesta ligt direct aan de prachtige wandelboulevard van Playa de Palma, die helemaal door loopt tot aan het einde van El Arenal. Om naar het strand te gaan hoef je alleen maar de boulevard over de steken en je kan je handdoek al uitrollen en genieten van een heerlijke vakantiedag. Voor een frisse duik op een warme, zonnige dag is er een zwembad, maar lekker nippen van een koel drankje terwijl je luiert op één van de hippe ligbedden kan natuurlijk ook. Wil je echt even aan helemaal niets denken, ontspan dan in de sauna of ga even lekker bubbelen in de jacuzzi. Heb je trek gekregen? Bij de snackbar wordt gezorgd voor diverse snacks. 's Avonds staat er een buffet voor je klaar in het restaurant, waar sommige maaltijden voor je worden bereid waar je bij staat. Na het diner is het altijd heerlijk om nog even te wandelen over de boulevard, maar genieten van een leuke avondshow in het hotel kan ook.
| Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |

