Hotel Sol Barbados

Hotel Sol Barbados is modern ingericht, volledig gerenoveerd en heeft een zeer goede ligging vlak bij winkels, restaurants en bars. Vanaf het grote zonneterras kijk je op het schitterende strand en heb je uitzicht over zee. Het hotel beschikt over vele faciliteiten zoals twee zwembaden, twee kinderbadjes en een mini-, kids- en teenclub. Houd je van wat activiteit, dan kun je zelf ook meedoen met het animatieteam.

Vanaf € 589,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Sol House Mallorca mixed by Ibiza Rocks

Hotel Sol House Mallorca mixed by Ibiza Rocks
Sunweb Zomer

In het volledig gerenoveerde Sol House Mallorca mixed by Ibiza Rocks hotel hoef je niets te missen van het bruisende Magaluf! Het moderne hotel ligt namelijk midden in het centrum en op maar 50 meter van het mooie strand van Magaluf. Een ideaal hotel om Magaluf en omgeving te verkennen maar ook de perfecte plek om te genieten van het Spaanse zonnetje bij een van de 2 zwembaden. Aan animatie geen gebrek bij het hotel: er worden dagelijks poolparty's gehouden bij het zwembad met DJ's & danseressen.

Vanaf € 379.00 Meer informatie Boek reis

Houm Plaza Son Rigo

Houm Plaza Son Rigo
TUI.nl

Het is zonneklaar: het no-nonsense Houm Plaza Son Rigo bij Playa de Palma op Mallorca is een regelrechte klassieker. Hoe dat komt? Het basic maar prima ingerichte, 3,5 sterren-gebouw is de perfecte uitvalsbasis voor een lekkere strandvakantie met een aangename Spaanse vibe. Zonder haast ontspan je in de groen beboste tuin bij het zwembad of al dobberend in de Middellandse Zee. Het strandleven begint namelijk 5 minuten verderop. En, weg van de ligbedden is een leuk uitstapje zo geregeld door de voortreffelijke ligging; het attente personeel geeft graag insidertips om de couleur locale te proeven. Minpuntje: het kost misschien wat moeite om weer naar huis te gaan.

Vanaf € 586.00 Meer informatie Boek reis

Viva Ca'n Picafort

Viva Ca'n Picafort
TUI.nl

Zoek jij een luxe vakantie in het noorden van Mallorca? Boek dan Viva Ca'n Picafort! Deze accommodatie heeft het allemaal; moderne faciliteiten, mooie appartementen en een splashpool voor de kids. Ook de vriendelijke service en uitstekende keuken zullen bijdragen aan een wereldvakantie.

Vanaf € 705.00 Meer informatie Boek reis