Hotel Sol Barbados
Hotel Sol Barbados is modern ingericht, volledig gerenoveerd en heeft een zeer goede ligging vlak bij winkels, restaurants en bars. Vanaf het grote zonneterras kijk je op het schitterende strand en heb je uitzicht over zee. Het hotel beschikt over vele faciliteiten zoals twee zwembaden, twee kinderbadjes en een mini-, kids- en teenclub. Houd je van wat activiteit, dan kun je zelf ook meedoen met het animatieteam.
Vergelijkbare reizen
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay in Cala Mayor heeft een perfecte ligging op Mallorca; de stranden, de luchthaven en shopstad Palma de Mallorca bevinden zich vlakbij. Het hotel beschikt over aantrekkelijke faciliteiten, zoals een buitenzwembad, een apart kinderbadje, een speeltuin, een buffetrestaurant en een bar. In de zomermaanden profiteert u van de gratis shuttleservice naar het strand en v.v. en bovendien is in de periode ook de bar bij het buitenzwembad geopend.
| Vanaf € 214.00 | Meer informatie Boek reis |
TUI SENSIMAR Rocador
Aan een van Mallorca's mooiste baaien ligt het adembenemende Rocador. Hier logeer je in trendy kamers met frisse kleuren. Aan elk detail is gedacht. Binnen en buiten wachten de zwembaden op koppels die een frisse duik willen nemen. En dineren doe je hier à la carte. En je wandelt zo naar het leuke centrum van Cala d'Or voor een drankje of om even te shoppen. Vakantie zoals vakantie bedoeld is. Beleef Mallorca, voel de zon en geniet samen volop van je vakantie in hotel Rocador.
| Vanaf € 718.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Holiday Center
Aparthotel Holiday Center is ideaal voor de hele familie! Animatie voor jong en oud, een tennisbaan, apart kinderbadje. Het is er allemaal! De appartementen zijn eenvoudig, maar netjes ingericht. Daarnaast hoef je voor een dagje strand, een souvenir of een drankje niet ver te lopen. Geniet van een heerlijke, ontspannen vakantie!
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |


