TRYP Palma Bosque

Vlak bij Bellver-park in Palma ligt het TRYP Bosque hotel. De belangrijkste troef van het hotel is haar biologische tuin met verse kruiden. Dat proef je als je 's ochtends ontbijt in restaurant Sa Font met verse, seizoensgebonden ingrediënten. Ander fijn pluspunt zijn de twee seizoensgebonden zwembaden met groot zonneterras.

Vanaf € 463,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Aya

Aya
TUI.nl

Hotel Aya is een fijn, viersterren hotel met een mooie tuin en zwembad. Het hotel is gunstig gelegen aan de bruisende boulevard met vele winkels, restaurants en barretjes in de directe omgeving. Of geniet in het restaurant en de gezellige bar van het hotel voor heerlijk eten en een drankje. Voor het hotel, aan de boulevard, is een terras met barservice. Geniet hier met een kopje koffie van de levendige omgeving. Het brede zandstrand ligt voor de deur en is één van de fantastische pluspunten van dit hotel.

Vanaf € 738.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Mallorca - Appt. Sol Alcúdia Center***

Zonvakantie Mallorca - Appt. Sol Alcúdia Center***
Kras.nl

Strandvakantie in de Balearen, Puerto de Alcúdia met verblijf in een 3-sterren appartement

Vanaf € 490.00 Meer informatie Boek reis

Porto Drach

Porto Drach
Stip Reizen

Zonvakantie Mallorca - Porto Drach **** Een frisse duik met uitzicht op de haven, een perfecte ligging vlakbij het gezellige centrum en het strand van Porto Cristo en ook nog eens ruime moderne en verzorgde appartementen. Dat staat voor een heerlijke vakantie in appartementen Porto Drach! Ideaal voor stellen op zoek naar een charmant intiem complex die samen of met vrienden willen genieten van de unieke locatie en sfeer. Porto Cristo heeft een prachtige kustlijn waar u heerlijk van het zonnetje kunt genieten. Er zijn diverse mogelijkheden om watersporten te beoefenen. Wat dacht u van een duikles in het helderblauwe water of ontdekt u liever snorkelend de onderwaterwereld? De haven is een plaats van gezelligheid waar u terecht kunt voor een hapje en een drankje. Huur een ligbedje en parasol op het strand en geniet van een zonovergoten dag. Voor uw dagelijkse benodigdheden zijn er genoeg winkeltjes in Porto Cristo. Wilt u wat meer drukte om u heen dan kunt u naar het gezellige centrum van het nabijgelegen Manacor. Twee populaire en bijzondere trekpleisters van Porto Cristo zijn de ?grotten van de draak? en de ?vishaak grotten?. Beide grotten beschikken over een ondergronds meer en adembenemende stalagmieten en stalactieten. In de drakengrot kunt u iedere dag luisteren naar klassieke muziekvoorstellingen. Porto Cristo is een goede uitvalsbasis om andere, nabijgelegen plaatsen of de rest van het eiland te ontdekken. Bezoek bijvoorbeeld de hoofdstad Palma met een levendig centrum, een prachtige haven en een bijzonder kasteel. Met een huurauto bent u hier in een klein uurtje. Ook de rest van het eiland kunt u op uw gemak verkennen. Maak ook een wandeling door de prachtige natuur en ontdek de pareltjes van de omgeving. Porto Cristo, een prima bestemming voor een afwisselende vakantie!

Vanaf € 337.00 Meer informatie Boek reis