Viva Ca'n Picafort

Zoek jij een luxe vakantie in het noorden van Mallorca? Boek dan Viva Ca'n Picafort! Deze accommodatie heeft het allemaal; moderne faciliteiten, mooie appartementen en een splashpool voor de kids. Ook de vriendelijke service en uitstekende keuken zullen bijdragen aan een wereldvakantie.

Vanaf € 705,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Gran Melia Victoria

Hotel Gran Melia Victoria
Sunweb Zomer

Hotel Gran Melia Victoria zorgt ervoor dat je wordt ondergedompeld in traditionele luxe. Dit adres is ontzettend luxueus en ligt midden in de geweldige hoofdstad Palma de Mallorca. Geniet van de goede keuken, droom weg bij het uitzicht op de prachtige haven en de mooie, grote kerk. In het wellnesscenter kun je nog eens extra tot rust komen en bij de cocktailbar wordt gezorgd voor verfrissende drankjes. Dit wordt een heerlijke vakantie!

Vanaf € 924.00 Meer informatie Boek reis

Es Talaial

Es Talaial
TUI.nl

Heerlijk All Inclusive hotel dat recent volledig is gerenoveerd. Het biedt echt voor ieder wat wils maar is vooral gefocust op families. Voor de kinderen is er een nieuw splashpark waar zij verzekerd zijn van uren waterpret. Daarnaast worden er voor het hele gezin activiteiten georganiseerd. Terwijl de kinderen zich zo vermaken geniet jij van je eigen tijd, hoe beter deze tijd te besteden dan een bezoek aan het wellness center om helemaal tot rust te komen. En aangezien relaxte ouders en plezier hebbende kinderen een goede combinatie is, is dit het goede adres voor een vakantie met het hele gezin.

Vanaf € 719.00 Meer informatie Boek reis

App. Parque Mar

App. Parque Mar
Sunweb Zomer

Parque Mar ligt op een prachtige locatie in Cala D'Or: vanuit de uitgestrekte, groene tuin met palm- en pijnbomen heb je een schitterend uitzicht over zee. Naar het strand, dat zich in een mooie baai bevindt, is het slechts een klein stukje wandelen. De appartementen van Parque Mar bevinden zich in lage, witte gebouwtjes die typerend zijn voor Cala D'Or en omgeving. De meeste appartementen kijken uit op zee. Ze verschillen allemaal qua inrichting, omdat ze ieder een eigen beheerder hebben, die zelf het interieur en het onderhoud verzorgt. Voor een heerlijke, frisse duik zijn er twee mooie, grote zwembaden en relaxen in het zonnetje kan op het terras. Elke dag wordt er, in de schaduw van de pijnbomen een ochtendgymnastiek- of Tai Chi les gegeven en voor kinderen is er leuke miniclub. Lekker eten en drinken tijdens de vakantie is natuurlijk ook belangrijk. De poolbar zorgt voor smakelijke snacks, lichte maaltijden en koele drankjes. In het restaurant staat elke dag een uitgebreid buffet klaar en in de Copacabana Bar worden fleurige cocktails geserveerd. Na het diner is er live muziek of een Folklore show.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis